Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

6 hours ago, MeanM@ said:

Edited je lepo to srocio i slozio bih se u odredjenom delu gde govori o pausalnoj generalizaciji. Sve tacno. Tako da nemas brige, ima nas s ove strane brda sto skidamo naocare u boji u zavisnosti od toga u sta gledamo. Valk je to i rekla u odredjenom smislu.

 A nivoi retardiranosti MK se tesko dostizu. Opet, ima ih sa obe strane, al aj, u ovom trenutku nije poenta traziti pandan na vasem brdu.
Valk je iznela jednu ne toliko provokatorsku tezu da ste ovde, forumski grobari skloni malo pojacanom branjenju neodbranjivog, s cime sam se ja, u pokusaju neke zajebancije slozio. Doduse, Tresko mi reko da sam umazo prste, da mi losa zajebancija. Al ok, moze i tako :)
Problem je malkice sto vama i reci ljudi koje inace percepirate kao korektne zvuce pogresno kad se dovede u sumnju ljubav prema klubu. Meni je to malo nepojmljivo, dal kod vas dal kod nas, nebitno je. Mislim, to je nivo tnjitera i portal komentara.

A opet, ovo sto edited veli je ok i razumljivo, treba konkretno podjebavati kad se da povoda za to, bez sbbkbb.

Eto, moja dva centa. 

 

 

Valk je i dalje erbolovala, jer to što je napisala se ne razlikuje mnogo od onoga kada se vama nepodjebavački napiše da ste glasači SNS-a. Ne znam, možda je izgubila neku opkladu pa je morala da piše u stilu bujake ili emotike, nadam se da je to u pitanju, pošto ono definitivno ne liči na nju, posebno onaj vesićevski "it's a fact" momenat na kraju.

 

Ono nije bila ne toliko provokatorska teza, već ono što si naveo u narednom pasusu, da reči umeju da zvuče pogrešno kada se gledaju kroz crno-bele ili crveno-bele naočare i ljudi sve lošije reaguju kada se dira nešto njihovo. Jebiga, podela i mržnja su nikad veće i to je prosto posledica toga, kao što vidiš, malo ko od nas je imun na to u većoj ili manjoj meri.

 

Podjebavanje je uvek okej, kada neki naš™ izjavi onako nešto maloumno kao što je izjavio ovaj vaš™, slobodno udrite, kao što ste i do sada, šala se i prima i daje, kako je to rekao :ziga: Poneko će biti butthurt (kao što smo videli na navedenom primeru), poneko će popizdeti, ostali će se, uglavnom, zabaviti i to je to.

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Eto, sve lepo objasnjeno. Nadam se da ce se sad prestati sa neosnovanim napadima na gospodina Lesora od strane neobjektivnih medija.

Edited by Lord Stef
  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Red bi bio i da dobije izvinjenje od tih neobjektivnih medija, a i od neobjektivnih forumaša realno.

 

Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

 

Iz rubrike "guta moron"

 

:fantom:

 

 

  • +1 4
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
14 minutes ago, ZokiAsov said:

Sere guta, kristijan je skroz fer sudio taj mec, bez navlacenja

 

on ne sere, on samo guta

 

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

Iz rubrike "internet pamti"

 

:fantom:

 

 jel to ona serija kad je Vujošević zvao sudije na fiksni veče pre 5. utakmice?

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

Taj Gutović je retko viđena splačina.

 

oksimoron, sem ako ne poznaješ nekog cigana koji nije splačina.

  • Haha 1
Link to comment

Zar je moguće da je Kristijan GTRetard?

Deluje inteligentnije od prosečnog pripadnika "izabranog soja".

Link to comment
2 minutes ago, sigurnost said:

Zar je moguće da je Kristijan GTRetard?

Deluje inteligentnije od prosečnog pripadnika "izabranog soja".

 

Xa6SJpa.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, sigurnost said:

Zar je moguće da je Kristijan GTRetard?

Nije valjda da te je idol malo razočarao? :sad:

Edited by *edited by mod
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...