Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

1 minute ago, levi said:

Gurović :lolol: pa njemu je lizanje sa Naprednjacima prelazak u bistrije blato od onog u kome je bio ranije  sa Dražinom tetovažom i nasiljem u porodici

 

I meni je to palo na pamet. Njemu je SNS moralni pik.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Opet mi vs vi.

 

Jednako me zabole za koga glasaju Jokić, Lazić, Rebrača i Mačvan. Da niste tako smešteni u tabore, ne biste ni obraćali pažnju za koga glasaju  delimično obrazovani ljudi skromnih intelektuanih kapaciteta. Pitanje da li bih uopšte registrovao pomenute informacije da nije članova foruma kojima takve trivije služe da dokažu presudnu distinkciju u odnosu na drugu  stranu voljenog brda.

pa gladaju svi over 18. ne bih da budem neko ko ce ukidati gradzanska prava.

i mene interesuje i zabole me ako npr grba loze knopr vucicu. 

svidza mi se i sto mi ne branimo da kod nas igraju muslimani ili hrvati, bar vecina je takva. 

pazi nesto cesto vam se desavaju cosici, krcuni i drugi udbasi, radmilo bogdanovici, arkani, terzici, dzajici, covici.. 

no tako je to kad ste stub srpstva i to onog uvek vladajuceg

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

I meni je to palo na pamet. Njemu je SNS moralni pik.

ovo je bezveze sto ste napisali i ti i ovaj drugi.

matrica je ista, nijanse su u pitanju, 

Link to comment

Au, kakva učitavanja. Okačio sam Kalenića kao primer jedne srbende idiota i pritom odmah napisao da je 90% navijača takvo, što imaš priliku da vidiš kad odeš na svaku Partizanovu ili Zvezdinu utakmicu. Okačio sam na ovu temu jer je jedina "offtopic" tema na sportu gde se kači sve i svašta, a ne na Zvezdinoj/Partizanovoj temi.

 

Neverovatno ste toksični, ne znam kako živite od tolikog otrova. 

Edited by garmonbozia
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, MeanM@ said:

Al kakvo oglasavanje? Ne pratim svaku vest, pa mozda i ne znam, al evo, ovako blanko, poserem se na sve zasluzne cigane koji zarad licnih i drugih interesa suruju sa snsom ili bilo kojom ranijom i buducom vlascu.

Mislim jebo ga, valjda se podrazumeva da je to elementarnije od ovog navijackog prepucavanja.

Licno mi je daleko ispred na listi prioriteta osuda oportunizma od ovog naseg navijackog podjebavanja.

A liste se sigurno ne zavrsavaju na Rebraci, Tomasu, Lazicu, Teou, Gurovicu i sl. Voleo bih da se kao javne licnosti deklarisu kao neko ko je protiv, a ne da biraju kako ce i na koji nacin da se eksponiraju i iskoriste priliku.

Prosto, hvala im na sportskom umecu, al kad rese da iskoriste to isto umece i zasluge u svrhu pribavljanja ma kakve materijalne koristi postaju isto govno.

Jbt, svaka rasprava se zatvara na tome da se navija za klubove koji su tu gde jesu zbog masne podrske i odobravanja vlasti, i to kao niko ne spori, al se sve vreme nalazi razlog da se ulepsa svoja slika i dokaze da je manje ruzna.

Evo, ciganska je ruznija, makar za toliko koliko mentol navija za Zvezdu i koliko traje njihovo zlo.
Nije malo, nije peoblem to registrovati, al slusati pricu da se KKP vozdigao uprkos njima je jbt zesci brainfart za razmisljajuce ljude.

pazi jednu stvar. kosarkasi, odes na prostest i tamo vidis dujana, zagorca, pedju drobnjaka, micu berica, ovog malog marinkovica, miska marica a iz zvezde nikog. mozda nekad dragan kapicic.

jebiga to su neki znaci, sitni ali dosta govore.

takodje ono skandiranje na partizanu. 

bukvalno to vise niko ne pokusava da spreci, bukvalno 70-80 posto dvorane to vice bez obzira na posledice po klub. u rezimu gde se neki direktor necega ili sef oglasi na svako najbenignije prozivanje vucica. da je to u lajkovcu bilo sam od sebe bi se oglasio neki snsovac na poziciji.

evo aad zvezda fk oko sky app mali vs  surjan.

odmah saopstenje.

 

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

pazi jednu stvar. kosarkasi, odes na prostest i tamo vidis dujana, zagorca, pedju drobnjaka, micu berica, ovog malog marinkovica, miska marica a iz zvezde nikog.

milenko topić je stalno bio na protestima

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
13 minutes ago, garmonbozia said:

Au, kakva učitavanja. Okačio sam Kalenića kao primer jedne srbende idiota i pritom odmah napisao da je 90% navijača takvo, što imaš priliku da vidiš kad odeš na svaku Partizanovu ili Zvezdinu utakmicu. Okačio sam na ovu temu jer je jedina "offtopic" tema na sportu gde se kači sve i svašta, a ne na Zvezdinoj/Partizanovoj temi.

 

Neverovatno ste toksični, ne znam kako živite od tolikog otrova. 

Meni je jasno zašto si okačio Kalenića, ne zameram ništa što se vidi i iz kratkog komentara koji sam ostavio na taj post, ali ako je prenošenje liste plata evroligaških igrače sa stranog sajta i iznošenje ličnog mišljenja o Panteru kao jednom od najplaćenijih igrača na topiku posvećenom klubu u kome on igra patkometrija, onda je ovo tvoje ultra mega patkometrija. Ko se mača lati…

Edited by Heaviside
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, garmonbozia said:

milenko topić je stalno bio na protestima

nisam znao. ako je to bitno uvek sam ga  postovao kao kosarkasa i sad kao gradjanina srbije.

vidim i da mu je dete normalno celjade i sigurno i on ima deo zasluga.

hvala na info

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

ali ako je prenošenje liste plata evroligaških igrače sa stranog sajta i iznošenje ličnog mišljenja o Panteru kao jednom od najplaćenijih igrača na topiku posvećenom klubu u kome on igra patkometrija, onda je ovo tvoje ultra mega patkometrija. Ko se mača lati…

 

iz dalje konverzacije sa tobom na temu sam video da sam pogrešio i da nisi imao nameru da patkometrišeš već da samo "poentiraš" te ti se izvinjavam što sam taj post nazvao patkometrijom

  • Wub 2
Link to comment
17 minutes ago, Heaviside said:

Meni je jasno zašto si okačio Kalenića, ne zameram ništa što se vidi i iz kratkog komentara koji sam ostavio na taj post, ali ako je prenošenje liste plata evroligaških igrače sa stranog sajta i iznošenje ličnog mišljenja o Panteru kao jednom od najplaćenijih igrača na topiku posvećenom klubu u kome on igra patkometrija, onda je ovo tvoje ultra mega patkometrija. Ko se mača lati…

Izvini im se što je Panterica treći najplaćeniji igrač Evrolige.

Link to comment

Ludnica ispade, bar sam dobila gecko kiss od dušmanina :love8:

Poyyy s Kosmaja sviju, uživajte malo napolju ljudi.

  • Wub 2
Link to comment
57 minutes ago, bradilko said:

pazi jednu stvar. kosarkasi, odes na prostest i tamo vidis dujana, zagorca, pedju drobnjaka, micu berica, ovog malog marinkovica, miska marica a iz zvezde nikog. mozda nekad dragan kapicic.

jebiga to su neki znaci, sitni ali dosta govore.

takodje ono skandiranje na partizanu. 

bukvalno to vise niko ne pokusava da spreci, bukvalno 70-80 posto dvorane to vice bez obzira na posledice po klub. u rezimu gde se neki direktor necega ili sef oglasi na svako najbenignije prozivanje vucica. da je to u lajkovcu bilo sam od sebe bi se oglasio neki snsovac na poziciji.

evo aad zvezda fk oko sky app mali vs  surjan.

odmah saopstenje.

 

A imas i Stimaru. Imas i Kalinica koji je i prosao toplog zeca zbog imanja muda da kaze nesto konkretno na najneprijatniju temu u Srbalja.

Bude tu ovaj onaj.

Bude i kontra jos po koji oportunista. 
Ne znam kako to deklarise odnos mi cvece/vi govna i usmerava ove diskusije ovde. 
Oko motivacije (ne)pevanja Vucicu necemo se sloziti, pa ne bih potezao dalju pricu. Pozdravljam samo pevanje navijaca Partizana. A pokazace vreme i neke druge okolnosti cija navijacka skupina je politicki svesnija. Moj glas ide da su u vecini jednake jer dolaze iz istog uzorka koji se zove gradjani Srbije.

Edited by MeanM@
  • Hvala 2
Link to comment
14 minutes ago, MeanM@ said:

A imas i Stimaru. Imas i Kalinica koji je i prosao toplog zeca zbog imanja muda da kaze nesto konkretno na najneprijatniju temu u Srbalja.

Bude tu ovaj onaj.

Bude i kontra jos po koji oportunista. 
Ne znam kako to deklarise odnos mi cvece/vi govna i usmerava ove diskusije ovde. 
Oko motivacije (ne)pevanja Vucicu necemo se sloziti, pa ne bih potezao dalju pricu. Pozdravljam samo pevanje navijaca Partizana. A pokazace vreme i neke druge okolnosti cija navijacka skupina je politicki svesnija. Moj glas ide da su u vecini jednake jer dolaze iz istog uzorka koji se zove gradjani Srbije.

posle cu ti odgovoriti ali ne pevaju profi navijaci vec obican puk.

arena je kad igra partizan jos jedan glas vs vucic.

zanemari razloge ali je tako, vec duze. 

toga nema kod kk zvezda

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...