Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

53 minutes ago, Eleniko said:

ck7 nekom spočitava nonsens, zlatno doba foruma

Verovatno ću da zažalim, ali neka ide život.

 

Šta ti znači ck7? 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, *edited by mod said:

Vidim da se fino raširio kraljev strawman stil patkometrije.

 

Kada se na voljenoj strani brda desi nešto što ti se ne sviđa ili pak kolega po bojama odvali neki krindž ili glupost, dovoljno je prebaciti se iz stvarnosti u ŠBBKBB multiverzum gde se to isto desilo sa druge strane brda i preko izmišljenih stavova na nepostojeće dešavanje slavodobitno poentirati sa "Vi bi bili još gori!"

 

A "It's a fact" je posebno sladak personal twist na ovaj template. Kao neke magične reči koje kada napišeš odmah sve pre njih postane činjenica.

 

Voljena strana brda :D

 

Vanšipkaški svet malo drugačije funkcioniše. U njemu si ti taj koji treba da se pere od praćenja i šerovanja Milana K, a ne ja koji na taj klip još uvek nisam kliknuo, koga ne interesuje baš ništa što taj čovek ima da saopšti, a tek mi na kraj pameti nije patetična ideja da kačenjem njegovih smatranja dokazujem vlastitu superiornost nad forumašima(!) koji sa nesrećnim Miilanom dele, u vanšipkaškom svetu potpuno banalnu stvar kao što je navijačko opredeljenje.

 

"Voljena strana brda" je jedna laserski precizna, sarkastična simbolika te potrebe da se identifikuje sa navijačkim krdom. Pajtonovci ne bi bolje.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Verovatno ću da zažalim, ali neka ide život.

 

Šta ti znači ck7? 

.

Edited by Milošica
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Voljena strana brda :D

 

Vanšipkaški svet malo drugačije funkcioniše. U njemu si ti taj koji treba da se pere od praćenja i šerovanja Milana K, a ne ja koji na taj klip još uvek nisam kliknuo, koga ne interesuje baš ništa što taj čovek ima da saopšti, a tek mi na kraj pameti nije patetična ideja da kačenjem njegovih smatranja dokazujem vlastitu superiornost nad forumašima(!) koji sa nesrećnim Miilanom dele, u vanšipkaškom svetu potpuno banalnu stvar kao što je navijačko opredeljenje.

 

"Voljena strana brda" je jedna laserski precizna, sarkastična simbolika te potrebe da se identifikuje sa navijačkim krdom. Pajtonovci ne bi bolje.

Jeste pratim i štujem baš njega. Maestralno si me provalio, nema šta :rolleyes:

 

U ovom konkretnom slučaju tvoj je samo stil, sad što su drugi/druge skočili kao opareni da brane nešto ili nekog od MK ili osetili potrebu da se peru od njega samo zato što dele stranu brda, to već ne znam. To je kao da ja uzmem da se brecam jer npr Marjan Rističević spada pod moju voljenu stranu brda pa da izvlačim paralele šta bi radili vi da je on vaš ili da izvlačim pandane pa da tu dokazujem nešto. 

 

Ukratko hoću, zabole me baš.

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Jeste pratim i štujem baš njega. Maestralno si me provalio, nema šta :rolleyes:

 

U ovom konkretnom slučaju tvoj je samo stil, sad što su drugi/druge skočili kao opareni da brane nešto ili nekog od MK ili osetili potrebu da se peru od njega samo zato što dele stranu brda, to već ne znam. To je kao da ja uzmem da se brecam jer npr Marjan Rističević spada pod moju voljenu stranu brda pa da izvlačim paralele šta bi radili vi da je on vaš ili da izvlačim pandane pa da tu dokazujem nešto. 

 

Ukratko hoću, zabole me baš.

 

Sasvim je plemenita reakcija skrenuti pažnju superiornom biću koje je okačilo Kalinića da bi dokazao kako ste "vi" super, a "mi" nikakvi, na način "takvih ima i da navijaju za druge klubove".

 

I sam sam umeo da reagujem slično dok sam imao iluziju da je izlečivo.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Sasvim je plemenita reakcija skrenuti pažnju superiornom biću koje je okačilo Kalinića da bi dokazao kako ste "vi" super, a "mi" nikakvi, na način "takvih ima i da navijaju za druge klubove".

 

I sam sam umeo da reagujem slično dok sam imao iluziju da je izlečivo.

Bukvalno je na istoj strani rečeno od te iste osobe da takvih ima svuda. "90%" - tako je napisano.

 

Dakle, nije bilo u fazonu da se iskrade i kod nas neki takav pojedinac.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

U to ime je pretpostavljam i kačena Lesorova zebra - da se pokaže kako ima idiota na obe strane voljenoga brda. :fantom:

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kralj said:

 

Sasvim je plemenita reakcija skrenuti pažnju superiornom biću koje je okačilo Kalinića da bi dokazao kako ste "vi" super, a "mi" nikakvi, na način "takvih ima i da navijaju za druge klubove".

 

I sam sam umeo da reagujem slično dok sam imao iluziju da je izlečivo.

nije ti ovo bas tacno. 

npr kad su u pitanju rebraca ili grbovic koji su bili nasi idoli u svoje pero svi su ovde osudili njihovu saradnju sa vucicem.

tu nema dvoj e bar na ovom forumu.

dovim niko od vas se nije oglasilo glede lazicevog izbrisanog tvita, gurovicevog jajarenja sa snsom ( osim da je mucenik glup pa eto dobrog opravdanja) ili slucaj nedovic kad je odbio da igra za drzavni tim. tu ste presli olako preko toga ali ne i preko jokica, pa lizanje teodosica sa vucicem zarad hotela na divcibarama.tako je to. tu cutite i vrlo vesto skrenete temu na druge stvari.

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

nije ti ovo bas tacno. 

npr kad su u pitanju rebraca ili grbovic koji su bili nasi idoli u svoje pero svi su ovde osudili njihovu saradnju sa vucicem.

tu nema dvoj e bar na ovom forumu.

dovim niko od vas se nije oglasilo glede lazicevog izbrisanog tvita, gurovicevog jajarenja sa snsom ( osim da je mucenik glup pa eto dobrog opravdanja) ili slucaj nedovic kad je odbio da igra za drzavni tim. tu ste presli olako preko toga ali ne i preko jokica, pa lizanje teodosica sa vucicem zarad hotela na divcibarama.tako je to. tu cutite i vrlo vesto skrenete temu na druge stvari.

 

a pevanje svetislavu?

tu je bilo hahaha, hihihi

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

U to ime je pretpostavljam i kačena Lesorova zebra - da se pokaže kako ima idiota na obe strane voljenoga brda. :fantom:

Kako ne voleti Lesora.

 

Jednom kad se sve ovo završi biće predsednik naša dva fuzionisana giganta.

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

nije ti ovo bas tacno. 

npr kad su u pitanju rebraca ili grbovic koji su bili nasi idoli u svoje pero svi su ovde osudili njihovu saradnju sa vucicem.

tu nema dvoj e bar na ovom forumu.

dovim niko od vas se nije oglasilo glede lazicevog izbrisanog tvita, gurovicevog jajarenja sa snsom ( osim da je mucenik glup pa eto dobrog opravdanja) ili slucaj nedovic kad je odbio da igra za drzavni tim. tu ste presli olako preko toga ali ne i preko jokica, pa lizanje teodosica sa vucicem zarad hotela na divcibarama.tako je to. tu cutite i vrlo vesto skrenete temu na druge stvari.

 

 

Opet mi vs vi.

 

Jednako me zabole za koga glasaju Jokić, Lazić, Rebrača i Mačvan. Da niste tako smešteni u tabore, ne biste ni obraćali pažnju za koga glasaju delimično obrazovani ljudi skromnih intelektuanih kapaciteta. Pitanje da li bih uopšte registrovao pomenute informacije da nije članova foruma kojima takve trivije služe da dokažu presudnu distinkciju u odnosu na drugu  stranu voljenog brda.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Kako ne voleti Lesora.

 

Jednom kad se sve ovo završi biće predsednik naša dva fuzionisana giganta.

sve ide ka tome

 

IMG_8919.thumb.jpeg.66ac74c3329d8657245db3f585cf0cb6.jpeg

 


:wub:

  • Haha 4
Link to comment
20 minutes ago, bradilko said:

nije ti ovo bas tacno. 

npr kad su u pitanju rebraca ili grbovic koji su bili nasi idoli u svoje pero svi su ovde osudili njihovu saradnju sa vucicem.

tu nema dvoj e bar na ovom forumu.

dovim niko od vas se nije oglasilo glede lazicevog izbrisanog tvita, gurovicevog jajarenja sa snsom ( osim da je mucenik glup pa eto dobrog opravdanja) ili slucaj nedovic kad je odbio da igra za drzavni tim. tu ste presli olako preko toga ali ne i preko jokica, pa lizanje teodosica sa vucicem zarad hotela na divcibarama.tako je to. tu cutite i vrlo vesto skrenete temu na druge stvari.

 

Al kakvo oglasavanje? Ne pratim svaku vest, pa mozda i ne znam, al evo, ovako blanko, poserem se na sve zasluzne cigane koji zarad licnih i drugih interesa suruju sa snsom ili bilo kojom ranijom i buducom vlascu.

Mislim jebo ga, valjda se podrazumeva da je to elementarnije od ovog navijackog prepucavanja.

Licno mi je daleko ispred na listi prioriteta osuda oportunizma od ovog naseg navijackog podjebavanja.

A liste se sigurno ne zavrsavaju na Rebraci, Tomasu, Lazicu, Teou, Gurovicu i sl. Voleo bih da se kao javne licnosti deklarisu kao neko ko je protiv, a ne da biraju kako ce i na koji nacin da se eksponiraju i iskoriste priliku.

Prosto, hvala im na sportskom umecu, al kad rese da iskoriste to isto umece i zasluge u svrhu pribavljanja ma kakve materijalne koristi postaju isto govno.

Jbt, svaka rasprava se zatvara na tome da se navija za klubove koji su tu gde jesu zbog masne podrske i odobravanja vlasti, i to kao niko ne spori, al se sve vreme nalazi razlog da se ulepsa svoja slika i dokaze da je manje ruzna.

Evo, ciganska je ruznija, makar za toliko koliko mentol navija za Zvezdu i koliko traje njihovo zlo.
Nije malo, nije peoblem to registrovati, al slusati pricu da se KKP vozdigao uprkos njima je jbt zesci brainfart za razmisljajuce ljude.

  • Hvala 1
Link to comment

Gurović :lolol: pa njemu je lizanje sa Naprednjacima prelazak u bistrije blato od onog u kome je bio ranije  sa Dražinom tetovažom i nasiljem u porodici

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...