Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

4 hours ago, napadaj said:

Kolko je dobro to što ni oni koji se među njima izdaju za najliberalnije ne mogu da dopru dalje od četnika, ustaša, balija... Nije lako.

 

 

GLphz5X.jpg

Gde su ovi što melju ljude među Grobarima ?

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, warp said:

Gde su ovi što melju ljude među Grobarima ?

Na slici ovi dole deluju kao Bobekova generacija u FKP.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

pazi jednu stvar. kosarkasi, odes na prostest i tamo vidis dujana, zagorca, pedju drobnjaka, micu berica, ovog malog marinkovica, miska marica a iz zvezde nikog. mozda nekad dragan kapicic.

jebiga to su neki znaci, sitni ali dosta govore.

takodje ono skandiranje na partizanu. 

bukvalno to vise niko ne pokusava da spreci, bukvalno 70-80 posto dvorane to vice bez obzira na posledice po klub. u rezimu gde se neki direktor necega ili sef oglasi na svako najbenignije prozivanje vucica. da je to u lajkovcu bilo sam od sebe bi se oglasio neki snsovac na poziciji.

evo aad zvezda fk oko sky app mali vs  surjan.

odmah saopstenje.

 

U pravu si, ja ću od sutra da navijam za Partizan jer odem na proteste ponekad :fantom:

 

Za Partizan je i pokojni Dušan Radović, Cane i Džo Stramer a za Cigane Arkan, Keba i Radmilo Bogdanović...

 

Sad.mi se sve otvorilo....

I See Data GIF by Star Trek

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Kalenić pijaca.

 

To je to.

 

To je post.

Kalenićuuuuuuuu, Kaaaaaalenićuuuuuuu

Link to comment
4 minutes ago, warp said:

U pravu si, ja ću od sutra da navijam za Partizan jer odem na proteste ponekad :fantom:

 

Za Partizan je i pokojni Dušan Radović, Cane i Džo Stramer a za Cigane Arkan, Keba i Radmilo Bogdanović...

 

Sad.mi se sve otvorilo....

I See Data GIF by Star Trek

Zaboravijo si St P Morrisseya.

Kad bi još i Marra nekako privoleli na tu stranu, dobrano bih razmislio o promašenosti svog detinjeg izbora

Spoiler

zajebancija, nemoj skacete osmah

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:

Zaboravijo si St P Morrisseya.

Kad bi još i Marra nekako privoleli na tu stranu, dobrano bih razmislio o promašenosti svog detinjeg izbora

  Hide contents

zajebancija, nemoj skacete osmah

 

Eto ti sad, nisam znao za ovo ! Debeli rasista Morrissey me opet vratio na cigansku stranu :fantom:

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

pazi jednu stvar. kosarkasi, odes na prostest i tamo vidis dujana, zagorca, pedju drobnjaka, micu berica, ovog malog marinkovica, miska marica a iz zvezde nikog. mozda nekad dragan kapicic.

jebiga to su neki znaci, sitni ali dosta govore.

takodje ono skandiranje na partizanu. 

bukvalno to vise niko ne pokusava da spreci, bukvalno 70-80 posto dvorane to vice bez obzira na posledice po klub. u rezimu gde se neki direktor necega ili sef oglasi na svako najbenignije prozivanje vucica. da je to u lajkovcu bilo sam od sebe bi se oglasio neki snsovac na poziciji.

evo aad zvezda fk oko sky app mali vs  surjan.

odmah saopstenje.

 

gledaš prenos skupštine/kongres snsa i tamo vidiš duloa, mačvana, rebraču, tomaševića ..., a iz zvezde niko.

  • Haha 3
Link to comment

@warp
Znam da su the smiths miljeni i voljeni u urbanoj gtr centrali. 
Doduse ni sam nisam bio detaljnije upoznat sa ovim okasnelim govnarijama debelog, thanks for hint.

Edited by MeanM@
  • Wub 1
Link to comment
Just now, sigurnost said:

gledaš prenos skupštine/kongres snsa i tamo vidiš duloa, mačvana, rebraču, tomaševića ..., a iz zvezde niko.

izvini, ali pravim zabice a i navatala mi se morska so na dopalcu.

javim se kasnije.

hvala u svakom slucaju sto sam ti inspiracija

  • Tužno 2
Link to comment
22 minutes ago, warp said:

U pravu si, ja ću od sutra da navijam za Partizan jer odem na proteste ponekad :fantom:

 

Za Partizan je i pokojni Dušan Radović, Cane i Džo Stramer a za Cigane Arkan, Keba i Radmilo Bogdanović...

 

Sad.mi se sve otvorilo....

I See Data GIF by Star Trek

samo napred. vazno da nisi igrao ili igras za kk zvezdocka.

to je bitno.

ne primaj (s(v)e) licno.

hvala sto sam te inspirisao 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, bradilko said:

 

 (s(v)e) 

 

Ovo mi se sviđa :fantom:

 

Lep pozdrav ! imao sam dobru volju, ali avaj, MeanMe ulete sa Morisejem, a njega stvarno ne mogu da podnesem...

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Kakva ste gospoda vas dvojica.

 

Retka gospoda, retka.

 

Ali nedovoljna da gospoda iz boljeg Univera lajkuju. Pu, samo cigani.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, warp said:

Gde su ovi što melju ljude među Grobarima ?

tamo gde su i oni sa aktn tašnama i mašnama što dižu crveno bele kranove po bnv-u


ovo je plebs

 

 

apropo one minimijeve priče, vrlo je prosto, od navijački opredeljenih 2/3 je sa jedne strane, a 1/3 je sa druge strane. samim tim na toj većinskoj strani topčidera(srbije) imaš duplo više onih kojih bi se stideo

 

i to je tako

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tamo gde su i oni sa aktn tašnama i mašnama što dižu crveno bele kranove po bnv-u


ovo je plebs

 

 

apropo one minimijeve priče, vrlo je prosto, od navijački opredeljenih 2/3 je sa jedne strane, a 1/3 je sa druge strane. samim tim na toj većinskoj strani topčidera(srbije) imaš duplo više onih kojih bi se stideo

 

i to je tako

A o plebsu i pricamo. I to sad mozemo ukratko opisati tako kako kazes, nemam argumenata protiv. Apsolutni brojevi su na nasoj strani, vise je cigana, al i ovako procentualno, razliku pravi, kao sto rekoh, to sto je nesrecnik fan CZ.

Objektivni razlozi politickog pozicioniranja kontam da su isti kod svih, kanda se to podrazumeva, nema veze sa navijackim strastima.

 

  • +1 1
Link to comment

nesrećniktm je ipak deminutiv za žvalavog idiota

 

on nije fan već deklarisani navijač podkategorija šipkaš. pa jedna od prvih stvari koju je uradio kada je zajahao na vlast kao ppv je ona ponoćna sednica na čika rajku koja je prenošena u live uključenjima čak i na sos kanalu

 

a s obzirom na mehanizme vlasti onda imamo brnabićku, vesića, malog u zvezdinom dresu, majice jedan klub, jedan grad na nekim gradskim/opštinskim izborima, torte za rođendan i sl

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...