Jump to content
IGNORED

Košarka u vrtlogu politike


Heaviside

Recommended Posts

16 hours ago, napadaj said:

U životu se nisam brecnuo na ukućane i druge bliske ljude zbog utakmice. Svu svoju mržnju posvećujem i dajem ciganima, nikome drugom.

Mržnja ubija, bavi se sportom.

Link to comment
5 minutes ago, Tresko said:

Znaš ti dobro odakle. Nekim čudom si promakao za ignore listu, ali sada će to da bude ispravljeno. Ajde

Jbg, ja ne koristim, niti cu, te ignore zajebancije, iako se poprilicno ne slazemo po ovom pitanju. 
Ajd, uzivaj

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, napadaj said:

 

 

Svi oni imaju "A da ja vas pitam nešto" način razmišljanja i komunikacije.

 

tebi je najteže, četnik koji baca drkicu na nešto što su osnovale ustaše a proslavili balisti.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
11 minutes ago, Eleniko said:

 

tebi je najteže, četnik koji baca drkicu na nešto što su osnovale ustaše a proslavili balisti.

Možeš malo više o ovome? Imaš baš lepe poglede, pa podeli sa nama.

Link to comment
34 minutes ago, Eleniko said:

 

tebi je najteže, četnik koji baca drkicu na nešto što su osnovale ustaše a proslavili balisti.

 

ne vidim problem, četnici i ustaše  isti komad kravlje balege, ni do kraja prsečen točkom istorije

 

šizofrenija su  četnici koji navijaju za Partizan

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment

Bio je ovde jedan što je proglašavao neistinom da je vaš cakani Franja bio predsednik i bas on naredio prelaženje u vaše omiljene boje.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, MeanM@ said:

Valk puca u centar, izazivajući patnju i gifometriju. Verinajs :fantom:

 

Baš je žestoko airballovala, a edited je  to lepo objasnio. 

 

Meni je samo kadar nevera da od nje ovde čitamo takav nonsens. Upala u loše društvo jbg :(

 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Meni je samo kadar nevera da od nje ovde čitamo takav nonsens. Upala u loše društvo jbg :(


valkerica

🦆📐

 

:shock4:

  • -1 1
Link to comment

Kolko je dobro to što ni oni koji se među njima izdaju za najliberalnije ne mogu da dopru dalje od četnika, ustaša, balija... Nije lako.

 

 

GLphz5X.jpg

Link to comment
26 minutes ago, copkillah said:

 

Baš je žestoko airballovala, a edited je  to lepo objasnio. 

 

Meni je samo kadar nevera da od nje ovde čitamo takav nonsens. Upala u loše društvo jbg :(

 

Edited je lepo to srocio i slozio bih se u odredjenom delu gde govori o pausalnoj generalizaciji. Sve tacno. Tako da nemas brige, ima nas s ove strane brda sto skidamo naocare u boji u zavisnosti od toga u sta gledamo. Valk je to i rekla u odredjenom smislu.

 A nivoi retardiranosti MK se tesko dostizu. Opet, ima ih sa obe strane, al aj, u ovom trenutku nije poenta traziti pandan na vasem brdu.
Valk je iznela jednu ne toliko provokatorsku tezu da ste ovde, forumski grobari skloni malo pojacanom branjenju neodbranjivog, s cime sam se ja, u pokusaju neke zajebancije slozio. Doduse, Tresko mi reko da sam umazo prste, da mi losa zajebancija. Al ok, moze i tako :)
Problem je malkice sto vama i reci ljudi koje inace percepirate kao korektne zvuce pogresno kad se dovede u sumnju ljubav prema klubu. Meni je to malo nepojmljivo, dal kod vas dal kod nas, nebitno je. Mislim, to je nivo tnjitera i portal komentara.

A opet, ovo sto edited veli je ok i razumljivo, treba konkretno podjebavati kad se da povoda za to, bez sbbkbb.

Eto, moja dva centa. 

 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

ne vidim problem, četnici i ustaše  isti komad kravlje balege, ni do kraja prsečen točkom istorije

 

šizofrenija su  četnici koji navijaju za Partizan

 

Tačnije, četnici koji navijaju za partizan, skandiraju Vučiću pederu, svakog prvog u mesecu prime platu od Vučića i onda dođu da nam kažu da smo njegovi glasači.

 

To ni ekspertski timovi terapeuta ne bi raspetljali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...