Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, ZokiAsov said:

Ledej odbio cokija i ostaje jos dve godine

 

Kk cz insajder kaže da se Ledej sam nudio Zvezdi ali smo ga odbili jer više ne dovodimo igrače kkp

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

 

Kk cz insajder kaže da se Ledej sam nudio Zvezdi ali smo ga odbili jer više ne dovodimo igrače kkp

 

ni suze nisu pomogle. ni obecanje da ce redovno prati dres. coki tvrd kao dijamant

Link to comment

gledam dalasove društvene mreže i ni na jednoj ig/tw/fb ni reči o exumu. jel to njima praksa, msm exumara je igrao ligu, bio visoki draft…

 

 

 

panter vs lesor tu nema nikakve dvojbe, panter nema konkurenciju u ovom timu partizana

ledej vs exum, ja bi odabrao zeka mislim da je on bitniji šraf u želimirovom sistemu. exum je što jr cash reče kristal šampanjac, igrač kakvih je malo u evropi, al može bez njega, teško, al bi teže bilo bez ledeja

Link to comment

Ja sam inicijalno razumeo da je crvlle ponudio izbor izmedju parova LeDay+Exum i Punter+Lessort. Iz vasih odgovora shvatam da verovatno nije tako. U tom slucaju, potpuno se slazem sa KUMSovim odgovorom.

Da su ipak parovi u pitanju, bilo bi mi teze da izaberem. Verovatno bih odabrao Punter+Lessort - KP je the man, a Lessort jeste imao tisu zavrsnicu sezone, ali je jako puno izneo na svojim plecima (nije ni cudo da je usporio pred kraj) i sveukupno razvalio EL sezonu. 

 

Edit: ipak jesu parovi u pitanju, objasnio cvrlle :)

Edited by Greek Freak
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:

Punter/LeDay. To je osovina tima.

 

 Da, to je osovina. Videćemo šta će biti nadgradnja, otišli su Lesor, Dante, Papa se valjda vraća u PAO, bilo bi dobro da ostane Naneli. Madar bi trebalo da dobije veću ulogu , kao i Smailagić

Link to comment

vise sam mislio u da idu u paru. znaci da nikako ne moze Punter i LeDay zajedno. 
kontam ja da je to najidealniji scenario za vas ali ako biih morao da biram od onih dublova bas bi mi bilo zajebano da odaberem.
svakako je vise vatre u americko-francuskoj kombinaciji ali drugi dvojac donosi kontinuitet i stabilnost. ne znam, nisam pametan...

  • +1 1
Link to comment

Ne znam, teže je naći igrača tipa egzum nego zek. Ja se u stvari ne sećam u Evropi takvog frika na pleju. Elem, super je što zek ostaje, bez dileme, i tu bi se jako teško tražio apgrejd, da ne pričam o uigranosti i hemiji

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, BWA said:

Kod malog Ostojinog opet curi pješčani sat.

 

Prepisuje sa ppp

 

On 1.7.2023. at 13:52, kud u maglu Simoviću said:

 

sad da razglabamo još malo do sutrašnje 💣

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...