Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Tek cemo da razmisljamo o tih +18 u petoj tekmi u Madridu..nije nas jos stiglo sve.

 

I mislim da cemo tek da zalimo za prolecem iza nas..Partizan je igrao nesto neverovatno.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, J.R. Cash said:


U svakom slucaju smo imali najbolji napad u Evropi. 

Jeste, zato je Robija bog otac. Onaj tim od prošle godine je u mojim očima već vapio za 2, 3 igrača koji imaju slif za asistencije. Mi smo doveli 2 krila i jednog slashera, i gle čuda. 

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, SNARC said:

Tek cemo da razmisljamo o tih +18 u petoj tekmi u Madridu..nije nas jos stiglo sve.

 

I mislim da cemo tek da zalimo za prolecem iza nas..Partizan je igrao nesto neverovatno.

giphy.gif?cid=2154d3d7d7c82db504ff46d7cb


već sedam dana je to daaaavna prošlost, jeste igrali smo odličan basket, ne vidim razlog ne da ponovimo takvu igru, već i da je dignemo na nivo iznad

 

 

trust the process

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Njam Jam I Alenko će da budu nosioci sledeće sezone, svakako nam se valja pojačati al ko sto reče kolega iznad. Opijen i zadovoljen, neka dovedu šta mogu da dovedu i nek se razgranaju. :)

 

Ja ocekujem i od Balse da izrilja ovo leto i da bude iznenadjenje sezone.Sa njim kontantno imam osecaj da mu neka mrvica fali da postane dominator u reketu.

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, BWA said:

Izgleda da i Papapetru odlazi.

To je sasvim ok.

pravićemo dangubića i zagora od blata

Link to comment

običaj nam kaže da se čeka ćokijev rođendan 02.07. za detoniranje prvih topovskih udara, do tada posan pasulj

 

💣🧨💥🧨💣

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...