Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Verovatno zvuči suludo s obzirom na pretpostavljeni značaj u rotaciji, ali povratak Topića mi najviše uliva poverenja pred završnicu sezone. Stvarno ne trpim patuljaste plejeve i kakvu god imali statistiku, mislim da ista ne pokazuje koliko je ta visina hendikep, te ne volim da ih gledam na terenu uopšte ako postoji pristojna alternativa. 

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

I kad je prva sa Megom?

 

Čim se završi svetsko prvenstvo u skvošu i XVIII balkanski šampionat u krunjenju kukuruza, pa Arena bude dostupna.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

I kad je prva sa Megom?

Termin je 3-6 

Trećeg je Partizan zapljunuo

Petog je Uskrs

Znači ili subota ili ponedeljak.

  • +1 1
Link to comment

trebalo je pomeriti polufinala tamo za sredinu avgusta, taman kad prodje olimpijada i svi ostali sporcki i koncertni skupovi..:fantom:

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
13 hours ago, sigurnost said:

Statistika je kao bikini ... by Zvonko Mihajlovski.

 

A sta je uradio dobro sto ne pokriva bikini?

 

Dovodjenje Smarta i Gilespija je mozda i najveci fuk ap - to sto su oni "doprineli" su mogli i dva omladinaca prekomandovana u prvi tim....

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
18 minutes ago, assignment said:

Dovodjenje Smarta i Gilespija je mozda i najveci fuk ap - to sto su oni "doprineli" su mogli i dva omladinaca prekomandovana u prvi tim....

 

naravno da nije najveći fuckup dovođenje trećeg centra i trećeg sg-a u rotaciji.

pri čemu je gillespie imao onu epsku tekmu protiv partizana, koja je u tom trenutku puno značila.

gillespie je to što jeste, ako bude imao određene minijature u finalu plejofa, sasvim dovoljno za takav kalibar igrača.

 

smartu je ovo prva sezona u evropi, bilo je gorih izdanja eminentnijih igrača od njega. sada će imati priliku da donekle pokrpi hangin nedostatak a ja sam ubeđen da će sledeće godine imati duplo bolju sezonu, nadam se u zvezdi.

 

najveći fuckup su prvi igrač & plej šaban napier i prvi centar tobey, noćna mora manje jakih timova aba lige

malo manji fuckup ali samo zato što je šaban na prvom i drugom mestu, je vera u to da će bjelica igrati košarku a da mu osigurač bude davidovac, što nas je ostavilo sa davidovcem kao jedinim pravim PF-om

jednak fuckup je promena trenera po n-ti put, mada ja mislim za razliku od većine da smo tu imali i sreće sa sferopulosom, mogao je meki nemač pojma da zapadne.

 

i ne, ne bi mogla dva omladinca da doprinesu.

  • +1 7
  • -1 2
Link to comment
27 minutes ago, uini said:

 

naravno da nije najveći fuckup dovođenje trećeg centra i trećeg sg-a u rotaciji.

pri čemu je gillespie imao onu epsku tekmu protiv partizana, koja je u tom trenutku puno značila.

gillespie je to što jeste, ako bude imao određene minijature u finalu plejofa, sasvim dovoljno za takav kalibar igrača.

 

smartu je ovo prva sezona u evropi, bilo je gorih izdanja eminentnijih igrača od njega. sada će imati priliku da donekle pokrpi hangin nedostatak a ja sam ubeđen da će sledeće godine imati duplo bolju sezonu, nadam se u zvezdi.

 

najveći fuckup su prvi igrač & plej šaban napier i prvi centar tobey, noćna mora manje jakih timova aba lige

malo manji fuckup ali samo zato što je šaban na prvom i drugom mestu, je vera u to da će bjelica igrati košarku a da mu osigurač bude davidovac, što nas je ostavilo sa davidovcem kao jedinim pravim PF-om

jednak fuckup je promena trenera po n-ti put, mada ja mislim za razliku od većine da smo tu imali i sreće sa sferopulosom, mogao je meki nemač pojma da zapadne.

 

i ne, ne bi mogla dva omladinca da doprinesu.

 

Agree to disagree :fantom:

 

Kada dovedes Sabaza i centra iz Barcelone, to nikako nije fak ap - to sto su se izpostavili kao takvi niko nije mogao unapred znati...

 

Kada dovedes centra koji nije vice cak u rotaciji Bajerna, i koji pre nigde nista nije odigrao na nekom nivou, je po meni fak up, te minute je mogao Ilic da pokrpi, o Kuzmicu tek da ne govorim...

 

Smart, ok, prva sezona u Evropi, pa zbog toga ne moze da probije i polozi nego se hrani juznim vocem... Kao suter, a to nema nidje veza sa tim sto je prvi put u Evropi treba da ubaci trojku, a njemu procenti na nivou Davidovca (mozda Deda ima cak bolji procenat)...

 

Ili kao kontra pitanje, da li bi ih zadrzao za sledecu sezonu? Ja sigurno ne bi.,...

 

Edit. A ta "epska" partija od 10 poena je genijalnost Tea i nepripremljenost Partizana, jer tu partiju nije vise jednom ponovio

Edited by assignment
Link to comment

kao sto rekoh gore, ja bih smarta zadrzao;

postovao sam pre par meseci punterove procente pre nego sto je dosao u zvezdu a u debitantskim tekmama u euroleague u oly, slicnog broja odigranih kao smart, samo sa za nijansu losijim procentima za 3, 2 i ft.

 

treba biti strpljiv cak i u fantaziju a kamo irl.

  • +1 1
Link to comment

Prvo, nije 10 nego 14 poena, a drugo, on je treći centar doveden da ispunjava defanzivne zadatke ne da bude ofanzivna opcija. Ilić nije centar, a Kuzmić je izgubio potpuno motoriku za vrhunski evroligaški nivo.

Da li je mogao bolji centar da se dovede umesto njega? Verovatno, ali se od Tobija očekivalo više, ja sam ga odavno priželjkivao u Zvezdi i ovaj strmoglavi pad forme kod njega nije bio očekivan.

Što se Smarta tiče nekad pogodiš, nekad promašiš sa tim igračima koji prvi put igraju Evropi, Zo, Kvinsi, to su sve bili pogođeni igrači tako da bih još malo sačekao i sa Smartom, vidi se da je dečko školovan košarkaš.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
Just now, uini said:

gillespie je u realnosti četvrti centar: bolomboy prvi, luka i tobey obojica treći, freddie četvrti ( :

 

Luka treci centar :gospode:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...