Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

52 minutes ago, Nikodije said:

Eto, gledao sam Megu i propustio doktora. Ipak ima 1 praaaavi ljubitelj košarke na ovom topiku :tongue:

 

 

Sumiracu ti...

 

"Ne slusam vase podkaste, ali citam da me prozivate"

 

"Ivanovic je pogrjesio u selekciji i zbog toga je odletio" "imao je sukob sa Sabazom od pocetka priprema jer mu nije tolerisao kasnjenje"

 

"Lesor je kriv sto je Alimpije otisao iz kluba"

 

"Hvala drzavi sto daje pare. Hvala Vucicu sto toliko voli sport"

 

"6 miliona ukupno od karata sezonskih plus ovih u toku sezone i to nam je trecina budzeta. Nemamo crni fond kao neki i bruto za plate dajemo 12.2 miliona"

 

"Da finale grcke ili turske lige odlucuje ko ide u EL bilo bi iks puta gore no finale aba"

 

"Zadar ima najbolje sudjenje u aba, Zvezda je na sedmom mjestu. Najgore sudjenje imaju Buducnost i fmp"

 

"Posle svake sezone dugujemo 4-6 plata i ne mozemo da zadrzimo Kalinica, Gudurica i okosnicu tima vec prodajama vracemo dugove"

 

"Sfero je birao izmedju Gilespija i Mozesa Rajta i izabrao je Fredija"

 

"Nismo bili za to da se plejof ovoliko razvuce, ali vecina aba klubova je tako izglasala"

 

"Pao najvise kuka, ali i ima najbolje sudjenje u EL. Baskonija i Efes ce proci plejin koji je dobra stvar"

 

"Ako se Telekom povuce iz aba to je kraj lige, istice im ugovor naredne sezone. Dubai je dobra stvar i jedino oni mogu spasiti aba jer donose pare, ali ima mnogo kocnicara tog projekta"

 

"45 razlike u Stambolu je bruka za klub"

 

 

Edited by MiddleClass
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

On i dalje o zixeru i misleci da jedan sut drzi ili sklanja trenera 🤡 apsolutno nista nije kriv. "Novinari" da ga ne pitaju koliko trenera i igraca je promenjeno u posl pet godina. Kancer ovog izlapelog drustva, gde se on vodi kao neki qrac.

 

kkp i kkc su smesni ove sezone. Jedini uspeh oba kluba je poseta. Mada sakom i kapom dele tkz navijacima sa kopa. Sumnjam da oni placaju bilo sta.

 

Toliko pojma nema da je oterao trenere koji osvajaju. Jer on kao "poznavalac" kosarke zeli lepu igru na kos vise 🤡

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Sumiracu ti...

 

"Sfero je birao izmedju Gilespija i Mozesa Rajta i izabrao je Fredija"

 


Izbaciti ga napolje!

  • +1 1
Link to comment

ćoki prodaje istu prviuseluzadnjiugradu ciglu već 12 godina i to očigledno vrlo uspešno, međutim čini mi se da je sad već malo "omekšao" iz više razloga i da bi hteo bolje odnose sa kkp... zašto je to tako ima više razloga a jedan od njih je da ne želi "rat" sa kkp dok vec jedan vodi unutar kluba..nije mu loša taktika a za protivnika ima coveka koji kao predsednik UO već na prvoj utakmici seda u prvi red i dobacuje i preti sudijama :fantom:

 

Link to comment

Nije da je mnogo bitno, ali otkud to da mu je Konkord protivnik. Zar ga nije skoro negde hvalio i preporučio za naslednika? Valjda i grade skupa.

Edited by kralj
Link to comment

Koliko sam ja skapirao Konkord gradi sa Ostojom i to u komšiluku Nebojšinog projekta…

Edited by ducca
Link to comment
23 minutes ago, ducca said:

Koliko sam ja skapirao Konkord gradi sa Ostojom i to u komšiluku Nebojšinog projekta…

 

Oni zidaju na Bežaniji ozbiljan kompleks, al ne bi me iznenadilo da su se i tu uglavili.

Link to comment

Basket lenda valjda. Ici ce u fazama, na kraju ce srusiti sve. Kapiram da ce FMP izgurati i sledecu sezonu u svojoj hali. 

Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

To je na mestu fabrike FMP?

da tu je bila fabrika metalnih proizvoda ex proleter

  • +1 1
Link to comment

 

Drcela poceo jako da ubacuje zetone i u navijace. Sns krenuo u napad pozadi Coviculegendo i ja sami :fantom:

 

  • -1 1
Link to comment

doktor robotike u ozbiljnom problemu, nije stigao ni da se presvuče od sinoćnjeg gostovanja kod edina i koleta

 

kontraofanzivatm

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...