Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, booyaka said:

Nisam baš nešto impresioniran U. Plavšićem. Ne deluje mi kao evroligaški kalibar.

 

Ne džinksuj dok ih ne pobedimo.

Link to comment
38 minutes ago, Milošica said:

Šta kaže?

Ma plače za peti faul Maloveca kao prst da mu seku.

Mega pobedi.

 

  • Haha 1
Link to comment

Najgori i najpickastiji tim od svih EL timova CZ...Ako ostane Nedovic mi nismo normalni. Sto bi rekli, lepa ali glupa 

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Koliko očima ne mogu da vidim onog usranog manekena koji nestane s terena onog trena kada krenu da biju ili kada treba probaciti loptu kroz koš da bi se odlučila utakmica. Nedelju dana se neću trezniti kada odjebe od kluba.

  • Hvala 1
Link to comment

Mega se vec danima ozbiljno spremala za ovu utakmicu.Cak su u areni i treniraliMi smo verovatno mislili da ce skinuti gace kada istrce na parket.

Link to comment

Nije ovde rec o Megi..jbs ovaj poraz. Pre bih gledao ove Megine klince sa kvalitetnim strancima kod nas i par iskusnih domacih. Rasli bi kroz sezonu i sezone. Ovde prosto nema prostora za napredak igraca i tima. Prvo sto se menja tim i trener svake sezone, a pritom igracki ili starosno su limitirani. 

 

Mi smo trenera koji ti osvoji sve oterali i onda Nebojsha stagnira i ide ka dole i on je super jer napusava sve "neprijatelje" srpstva, Zvezde i vlasti.

  • +1 1
Link to comment

Ako je Grk bez razloga bolesti povrede i sl izostavio Smarta iz tima, a zadržao Gilespija, to znači da je teško retardiran.

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...