Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 hours ago, Mil@n said:

Evo još jednom i poslednji put na temu Nedovića...

 

U kojim je to timovima igrao Nedović koji je bio toliko jak da je imao potencijal za titule ali ih nije uzeo iz bilo kojih razloga? Možda da ne pričamo kao da je celu karijeru proveo u Barseloni i Realu al eto pošto čovek nije igrač za trofeje nije uzeo ništa jer Valensija, Malaga, Olimpija Milano nisu timovi koji su garant trofeja.

 

Nije baš ni da je uzeo ništa, uzeo je sa Panatinaikosom sve trofeje, super kup u Italiji gde je bio najbolji igrač kao i još poneki trofej.

 

Takođe, sa kojim smo igračima pravili uspehe u Evropi? Sve nekim polutanima i "pronalascima" koji su igrali mnogo više nego što su plaćeni. Prvi put kad smo doveli čoveka koji je trebao da nosi sezonu, raspao se na paramparčad i bio jedan od najgorih stranaca koje smo ikada gledali. Da li je Nedović kriv što se išlo na Nejpira a ne na dva druga igrača koje su mogli dovesti za iste pare?


Ove sezone, promašilo se brdo igrača, manje više niko ne igra ništa, tim nam nosi čovek od 37 godina poznat po tome što ne igra odbranu po kome su BTW pljuvali ceo početak isti ti koji pljuju sada po Nedoviću (setimo se samo Lakijevih nervnih slomova klipova i koječega jer Teo nije dodao Jagu da šutne tri lol).

 

Nedović je uz Tea i Bolomboja najbolji igrač ovog tima a i najkonstantniji, kada nažalost, nije povređen, no svi smo znali da će da se povređuje. X utakmica smo dobili jer je on natrpao i da nije on, prosto ne bi ih dobili jer nemamo ni blizu poentera i napadača kao on. Pri tom, ne obraća se pažnja na momente klupiranja od strane Sferopulosa tako da nije imao ni kontinuitet u smislu minuta a samim tim ni samopouzdanja. 

 

Sve je u vezi njega jasno, i prednosti i mane, samo što mene trigeruje pljuvanje van svake mere, i kada za to ima mesta i kada nema, dok se doprinos timu koji je generalno KURAC i u kome je on jedna od 2, 3 konstante ne ceni apsolutno ni malo, po onome koliko i kako se priča o njemu.

 

Kao da je on kriv što Zvezda nema budžet od 50 miliona pa da on bude 7i igrač. Kako smo igrali kada je došao Vildoza? Wowww, 7, 8 pobeda za redom, Vildoza i Nedović najbolji bekovski par Evrope. Onda je Nedović bio dobar.

 

Mislim navijači kkczv mnogo kenjaju, rukovode se lakim i brzim emocijama pizde i proklinju i proglašavaju igrače od govana do svetaca u circa 2  utakmice, ma šta dve utakmice od promašaja do promašaja i koša do koša, nema objektivnosti ni za lek. Ovaj je čas najgore pojačanej ikad, sledeće utakmice nije ni toliko loš, kada bi se izvukao digest šta se pisalo o Teu, Jagu, Bolomboju i Nedoviću tokom sezone, bilo bi jasno na šta mislim, ljudi naprosto lupetaju gluposti i budalaštine, a ne ceni se čovek koji u EL trpa 15 poena po utakmici za 20 minuta, u timu koji NIJE on napravio, već radi ono za šta je doveden.

 

Ukratko, bolji tim od ovog takvi navijači i ne zaslužuju. 

 

 

 

 

Uzeo je jedne sezone sve jer Oly nije igrao ligu tad. Kad su se vratili, on je izgubio.

 

I juce je davao, ali koje oni suteve uzimaju i kad, takva nam je i sezona. To ulazi svaki cetvrti mec. Nema fajt mod, pi@kast je.

 

Bolje dovesti malog iz Mege u Zvezdu nego Nemanji dati milion.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Izgleda da smo zainteresovani za Plavšića i Đurišića.

 

Plavšić ima dobru sezonu i bio bi kompatibilan sa Džoelom i Mitrom, ok se kreće za centra visokog 217, solidne ruke, nije krater u odbrani. O Đurišiću ne znam šta da mislim, bek koji dve uzastopne sezone kriminalno šutira za 3 i generalno ima problematičnu selekciju šuta, deluje mi prehajpovano spram realnih dometa u budućnosti. S druge strane, nije baš da liga vrvi od domaćih prospekta.

Link to comment
8 minutes ago, Wilde said:

O Đurišiću ne znam šta da mislim, bek koji dve uzastopne sezone kriminalno šutira za 3 i generalno ima problematičnu selekciju šuta, deluje mi prehajpovano spram realnih dometa u budućnosti. S druge strane, nije baš da liga vrvi od domaćih prospekta.


Zvuči kao tip igrača stvorenog za Zvezdu.

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ćoki je rekao da je plan za sledeću sezonu petorica stranaca, petorica domaćih vrhunskih i petorica mladih domaćih…okvirno (vrti podignut dlan napred nazad). Tada je rekao i da smo zainteresovani za Plavšića, Đurišića, još jednog neimenovanog igrača Mege, Kalinića, Gudurića i Nikolu Jovića. U tom svetlu ne znam da li Plavšić spada u domaće vrhunske ili mlade :D Ne znam ni da li Silomović ima ugovor za sledeću sezonu i šta planiraju sa njim. Sa Đurišićem bih definitivno probao ako on želi da pređe kod nas. Tu samo on ima šta da izgubi.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

U mlade ce računati Lazarevića i Dalibora, plus dvojicu ce priključiti u 1/4 finalu kupa da ubeleže nastupe, sve preko toga biće ravno čudu.

Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

Ćoki je rekao da je plan za sledeću sezonu petorica stranaca, petorica domaćih vrhunskih i petorica mladih domaćih…okvirno (vrti podignut dlan napred nazad). Tada je rekao i da smo zainteresovani za Plavšića, Đurišića, još jednog neimenovanog igrača Mege, Kalinića, Gudurića i Nikolu Jovića. U tom svetlu ne znam da li Plavšić spada u domaće vrhunske ili mlade :D Ne znam ni da li Silomović ima ugovor za sledeću sezonu i šta planiraju sa njim. Sa Đurišićem bih definitivno probao ako on želi da pređe kod nas. Tu samo on ima šta da izgubi.

 

Živ nisam da vidim kako je to zamislio da izvede.

 

Trojica stranaca koji su garantovani za sledeću sezonu su Bolomboj, Hanga i Jago. Ostaju samo dva mesta.

U domaće vrhunske valjda računa Mitra i Nedovića, za Tea se ne zna hoće li hteti da ostane. Deda sigurno ostaje, je li on vrhunski? Ide li Lazić u penziju a Lazarević u FMP?

Od mladih ima samo Ilića jer Top sigurno ne ostaje. Uz ovu dvojicu iz Mege (ako Plavšića sa 25 računamo u mlade), koju dvojicu još da učačka? Šaranovića?

 

Za takav roster bi morao da dovede Kalinu, Guduru i dva preozbiljna stranca ako ne namerava da se opet bezuspešno borimo za 15. mesto u EL.

Edited by Wilde
Link to comment
6 minutes ago, Wilde said:

 

Živ nisam da vidim kako je to zamislio da izvede.

 

Trojica stranaca koji su garantovani za sledeću sezonu su Bolomboj, Hanga i Jago. Ostaju samo dva mesta.

U domaće vrhunske valjda računa Mitra i Nedovića, za Tea se ne zna hoće li hteti da ostane. Deda sigurno ostaje, je li on vrhunski? Ide li Lazić u penziju a Lazarević u FMP?

Od mladih ima samo Ilića jer Top sigurno ne ostaje. Uz ovu dvojicu iz Mege (ako Plavšića sa 25 računamo u mlade), koju dvojicu još da učačka? Šaranovića?

 

Za takav roster bi morao da dovede Kalinu, Guduru i dva preozbiljna stranca ako ne namerava da se opet bezuspešno borimo za 15. mesto u EL.

Normalno da se Davidovac računa u vrhunskog :D Lazić je van konkurencije, ostavimo ga po strani u ovoj kategorizaciji. Teo takođe. 

 

Osvajač superkupa Italije

Baba

Davidovac

Plavšić (puni 26 godina ove godine, vrhunskiji od Davidovca)

Nada se da će dovesti Kalinu ili Gudurića ili obojicu, možda vrati Dobrića ako ne uspe nijednog od ove dvojice 

 

to je 5-6 vrhunskih domaćih, na to idu Teo i Lazić, znači fale 2-3-4 mlada domaća, (rek’o je čovek “okvirno”), a to su

 

Đurišić

Ilić

Taj još jedan iz Mege

5% šanse za Topića (ima ugovor, a Ćoki kaže da bema fiksnu klauzulu u smislu da zvezda mora da prihvati, neka 2-3 miliona je pominjao da će da traže ako Top baš želi da ide)


od stranaca će na Hangi da zarade jedno 200-300k nečega, znači ostaju:

 

Bolomboj

Jago 

Ojeleye

Kec

Četvorka 

 

 

na primer:
x, Teo, Jago

Gudura, mvp superkupa italije, mladi x

Ojeleye, Lazić, Đurišić

x, Deda, Ilić

Bolomboj, Baba, Plavšić

 

 

 

 

Link to comment

pa imaju ova dva iksa, daj si mašti na volju. Što moram sve ja da radim?

 

Aj evo Evans i Nikola Jović. Ako Jović neće onda je Mirotić tu kao siguran, ako Evans neće onda Egzum sigurno hoće.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...