Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

Kad će prestati to omalovažavanje uspešnih ljudi u svojim profesijama.

 

reci brte, evo čak i ja mogu da napišem lepu reč o robiji o-bradoviću

 

ako se pitaš zašto, odgovor je jasan - 5 godina je trenirao stratosa peperoglua, jednog od mojih omiljenih stranaca u srbskom basketu i kkcz. sigurno je jako zaslužan za tu meku ruku.

  • +1 2
Link to comment

Uopšte nisam imao Željka na umu kad sam pisao post. Valjda polaziš od sebe jer ti ne izbija iz glave čak i kad se ovako raspada :D

 

A Stratos je car.

Edited by Milošica
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Obožavam Stratosa, žao mi je što nije sa Teom igrao zajedno u Zvezdi.

Teo - Lojd - Stratos - Kalina - Petrušev

 

Moja petorka Zvezde.

  • +1 2
Link to comment

Sve više viđam u tim petorkama Kalinića na 4. Kad je on postao četvorka? Baš jaka trojka je lik, na 4 može samo u nekim sb varijantama.

  • +1 1
Link to comment

stratos je genije; bas se osecam povlasceno sto je igrao za zvezdu u poslednjoj sezoni karijere

 

lik koji na basketu moze da pobedi otprilike prime jordana, jer snimi sve nedostatke i onda besomucno vrti dve najefikasnije stavke u datom kontekstu i trpa li trpa.

  • +1 6
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Uopšte nisam imao Željka na umu kad sam pisao post. Valjda polaziš od sebe jer ti ne izbija iz glave čak i kad se ovako raspada :D

 

da ne izbija iz glave je prejaka reč, ali s obzirom da imam mnogo bliži odnos sa njim od onog koji bi naslutili po mojim kenjažama, iz onih prvih godina u atini, žao mi je što se ovako muči. ali sam je kriv za to, mogao je bira klub tačnije zemlju u kojoj će mirno okončati karijeru... stvarno nije do mene.

Link to comment

Teo opet ne igra :clown: 

 

za dobrobit Zvezde, nadam se da cemo ispasti u 1/4 aba lige. Totalni reset je potreban. Igranje Fiba lige sampiona.

 

od lepsih vesti bih izdvojio da ce Dejo igrati ove sezone finale fiba cupa i ako je tim preuzeo pre mesec dana. Ambicije kluba su igranje EL za par sezona.

Link to comment

Jebo vas Stratos, kad smo vec kod njega, dve godine sam bio ubedjen da pisete o njemu kad god kazete Deda. Tek kad se penzionisao a vi nastavili da prizivate nekog Dedu skontao sam da ste mislili na Davidovca.

  • Haha 8
Link to comment
On 27. 3. 2024. at 12:10, Eleniko said:

šta sad i trojka pere antića za pobedu u madridu ne valja

 

 

Ništa im nije sveto.
Ta trojka je jedan onako nas, ciganski potez, za publiku, za duse nase napacene.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 27. 3. 2024. at 16:29, Valkyrie said:

Zato nas sad i mrzi, tipična projekcija i blame-shifting.

 

 

 

 

10, 9, 8.....

 

 

 

 

Najteze podnose tvoje upise. Nas narane govnima na prvo sto im se ne svidi. Ti se nekako ne uklapas u algoritam :).
A ne kontaju da je to za njihovo dobro, ono, reality checks, bice bolji grobari nakon toga.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Pa zamisli ti sad dođe neka fina gospođa grobarka* i krene da te smara činjenicama™, priznaj da bi ti bilo bezveze da je naduvaš.

 

 

* Oksimoron

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...