Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, MeanM@ said:

Kakva masna imena kad igramo EC. 

 

što smo mi gori od grobosa, oni su najjača imena doveli za ec, još su im u postavi.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Jeste ozbiljni za Nikolu Jovića?

Btw, 🐍 je lično rekao da ima još jednu godinu ugovor sa Virtusom i da tek posle toga može uopšte da priča o eventualnom povratku.

  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Heaviside said:

na primer:
x, Teo, Jago

Gudura, mvp superkupa italije, mladi x

Ojeleye, Lazić, Đurišić

x, Deda, Ilić

Bolomboj, Baba, Plavšić

 

To i kažem, trika nema da ostanemo na samo 5 domaćih vrhunskih™, ovo je već 7.

Iz Mege može da iščačka još jedino Miljenovića i F. Jovića. Prvi mi po fizikalijama liči na Rebića i ne znam koji će nam pored Jaga i (nadam se) Tea. Drugog ne znam gde da udenemo.

Đurišić je više dvojka, barem ono što sam ja gledao. Neophodna mu je lopta u rukama, a i jedino je koristan kad probija do koša.

Kalinić bi se idealno uklopio na ovo gore, da šeta između 3 i 4. Čak i sa njim, na kecu bismo morali da dovedemo termonuklearnu bombu da ne gledamo još jednu tragičnu EL sezonu.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Je l' Trej ostaje i za sledeću sezonu?

 

sad ćeš im svima poremetiti sistem i planove:fpalm:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Je l' Trej ostaje i za sledeću sezonu?

 

Šteta da ga ispustimo: ove sezone je i dalje bez promašenog šuta iz igre.

Link to comment
26 minutes ago, Valkyrie said:

Jeste ozbiljni za Nikolu Jovića?

Btw, 🐍 je lično rekao da ima još jednu godinu ugovor sa Virtusom i da tek posle toga može uopšte da priča o eventualnom povratku.

Ma nema šanse, ali Ćoki jeste rekao da smo zainteresovani™ 

Link to comment

Pa dobro, ja sam zainteresovana i za Luku Dončića da dođe malo u otadžbinu.

Glavni uslov ispunjava ♥️🤍

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Nemojte da pravite novi tim bez mene, dok sam u banovini. Sačekajte da mi istekne ban, ovo je delikatan trenutak za kkcz.

  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment

Evo tema za razmišljanje dok ti ne prođe ban - internets kaže da Rokas odlazi, navodno on ne želi da ostane zbog nesigurnosti u vezi licence i rostera, Hanga takođe odlazi, a dolazi Luwawu.

Link to comment

mislim da rokas kenja, jedini razlog da ne ostane je što igra u klubu koji ne može da kontroliše proruske navijače i živi u gradu gde je veća šansa da mu se neko prosere o putinu nego da mu se zahvali. u nekom trenutku će se znati da li imamo wc za sledeću sezonu, u čemu je problem da se potpiše tada.

 

 

  • +1 1
Link to comment

glasine sa interneta prenosim… moguće i da samo čeka da vidi da li igramo EL ili mu nismo ništa ni nudili. Ja bih mu ponudio produžetak. Napadački oscilira mada je pokidao onaj deo sezone kada je Sfero igrao puno napada za njega, ali pristup mu je uvek na maksimumu, odbrana, tuča, trčanje, pametan i disciplinovan timski igrač i mislim da nijednu utkamicu nije propustio. 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

A moguće da dr ćoki levom opipava puls Gidri, a desnom Kaliniću.. obojica vam realno ne trebaju

Link to comment
3 minutes ago, Profesionalac said:

.. obojica vam realno ne trebaju

 

pa sad, nije kao da su slicni igraci; ja bih zapravo voleo da vidim njih dvojicu kao kombo na SF, pogotovo sto i jedan i drugi mogu malo na PF, ako je matchup odgovarajuci.

 

Link to comment

Ma da, ima mesta za obojicu, jedino ako je tačno da su dogovorili odželejea onda jeste previše i on i njih dvojica. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...