Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Ma nije nužno glup momak, bolestan je, zavisnost je đavolja rabota. Ovo je sve bilo pre nego je bio suspendovan, u njegovoj glavi je verovatno bilo sve pet.

Link to comment

Xabi navodno danas objavljuje da ostaje i dogodine u Leveru, što u principu znači da će sledećeg leta u Real. 

 

Prvi pik Livea sada postaje Ruben Amorim, De Zerbi br. 2. 

Link to comment

Ne valja čovek koji je posle 20 godina doneo titulu Sportingu i prekinuo dominaciju Benfike i Porta…

 

zna PPP :covid19:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Meni je Amorim vlažni san da zameni Moyesa. 

 

Pa da krenete po titulu...

 

Ozbiljno, šta misliš koji je domet ovog WH? LŠ, top 6, neki domaći ili EU kup?

Link to comment
21 hours ago, ducca said:

Xabi navodno danas objavljuje da ostaje i dogodine u Leveru, što u principu znači da će sledećeg leta u Real. 

 

Prvi pik Livea sada postaje Ruben Amorim, De Zerbi br. 2. 

 

odakle toliko oduševljenje svakolike fudbalske javnosti tim de zerbijem? ok, forsira tiki taku, fudbal na posed i sve ali čovek je došao u brighton gde je već uspostavio takav sistem graham potter (koga niko ne pominje nakon što je dobio nogobulj od chelseaja), a ovaj je samo nastavio u istom ritmu.

Link to comment
40 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pa da krenete po titulu...

 

Ozbiljno, šta misliš koji je domet ovog WH? LŠ, top 6, neki domaći ili EU kup?

 

naš dobri picard je izgleda zaboravio dane sreće kad se brojao svaki bod do opstanka, a sad se toliko opustio da bi da nogobuljira moyesaru koji juri ka drugom uzastopnom evro trofeju.

  • +1 2
Link to comment

Apsolutno. Koja velika ocekivanja imati kada igras evropu, ovih 6 ispred tebe su realno drugi nivo a ovih par iza tebe realno mnogo bolji. Mojzi radi posao, ne igra se dopadljiv fudbal, no cilj je valjda povezati par god u prvoj polovini tabele, pa bumo videli. Kao Junajted :fantom:

Link to comment

Prva stvar... Zašto želja navijača bilo kog kluba da za trenera ima mlađeg/modernijeg/boljeg trenera od onog kog ima uopšte mora imati bilo kakve veze sa rezultatima koje taj klub postiže. 

 

Druga stvar, neka svako ko ne razume ili kritikuje moju želju da klub za koji navijam ima mlađeg/modernijeg/boljeg trenera zamisli hipotetičku situaciju u kojoj sadašnji trener kluba za koji ja navijam trenira njihov klub,  neka dobro razmisli i kaže da li bi bio sretan i zadovoljan. Prihvatiću kritike od onih koji koji pozitivno odgovore na ovakava upit....mada sumnjam da će takvih biti.

 

Davno je naš narod rekao onu mudru..."Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti"

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Prva stvar... Zašto želja navijača bilo kog kluba da za trenera ima mlađeg/modernijeg/boljeg trenera od onog kog ima uopšte mora imati bilo kakve veze sa rezultatima koje taj klub postiže. 

 

Druga stvar, neka svako ko ne razume ili kritikuje moju želju da klub za koji navijam ima mlađeg/modernijeg/boljeg trenera zamisli hipotetičku situaciju u kojoj sadašnji trener kluba za koji ja navijam trenira njihov klub,  neka dobro razmisli i kaže da li bi bio sretan i zadovoljan. Prihvatiću kritike od onih koji koji pozitivno odgovore na ovakava upit....mada sumnjam da će takvih biti.

 

Davno je naš narod rekao onu mudru..."Lako je tuđim kurcem gloginje mlatiti"

 

1) Godine trenera su irelevantne za bilo šta, a i koliko je ko moderan ostavljam ličnom sudu.

Da li je Ančeloti, koji je 12 godina stariji od Pepa, manje moderan od njega? Lepota je u oku posmatrača.

 

2) Ne moram da zamišljam, Mojes je već bio trener kluba koji volim. Kao i njegovi naslednici bio je oteran govnjivom motkom, ali to je do vlasnika i ljudi delegiranih od vlasnika koji su se pitaju. Ne mogu mu suditi na osnovu jedne, i to ne cele, sezone sa matorim timom (odbrana Vidić, Evra, Rio -  svi preko 30 godina, vezni Flečer, Kerik, Gigs svi preko 30 godina, napad RVP 30, Runi koju godinu mladji) koji je pojačan samo Felainijem na leto i Matom tek u januaru 2014. Zvuči ludo, ali Mojes je imao 11 poraza u 34 kola - Erik Ten Hag već u 28 kola tekuće sezone ima 11 poraza.

 

Vest Hem nikada nije bio krem engleskog fudbala, Vest Hem nikada nije bio prvak Engleske, a poslednji domaći trofej je osvojio pre više od 40 godina. Gotovo nikad nije figurirao kao favorit za titulu.

Kup pobednika kupova su uzeli sredinom 60tih na krilima Bobi Mura i Džef Hrsta kad većina forumaša nije bila ni rodjena. Dobro parče svoje istorije je proveo u drugoj ligi, a od forimranja moderne PL možda je 3,4 puta završavao u top 10.

 

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Da li je Ančeloti, koji je 12 godina stariji od Pepa, manje moderan od njega?

 

da :fantom:

  • +1 2
Link to comment

ne znam baš za top 4, ali chelsea definitivno najviše underachievuje ako gledamo underlying data™

 

bio je i dajčara u sličnoj poziciji prvih par meseci sezone i rezultati se jesu približili podacima vremenom

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...