Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Da li je iko igrao loptom suštinski je nebitno kad se gleda opasna igra - igrač jednostavno ne sme da krene na loptu tako kao što je Doku uradio, đonom u visini glave. To se svira kao faul uvek, bilo gde na terenu. "Išao je na loptu" nije nikakav izgovor.

 

 

Mislim da je opasna igra situacija kad se svira indirektan udarac, tj. nije došlo do kontakta, nego je sudija procenio da ugrožavaš protivnika položajem svoje noge. Ovde je došlo do kontakta, te jedino može da se diskutuje o faulu. Milion puta smo videli da ono što se svira svugde na terenu ponekad nije dovoljno da bi se sudilo i kao penal, pogotovo ovakve giga utakmice u 98.minutu, tako da ni to nije neki argument koji stoji kano klisurine.

 

5 hours ago, Weenie Pooh said:

Kad je druga vrsta starta u pitanju, npr kad obojica uklizavaju na loptu pa se uzajamno skrše, onda se gleda ko je prvi dotakao loptu, a ne poslednji. Faul se pripiše onom što je zakasnio, ne onom što je stigao prvi. "Išao je na loptu i stigao drugi" nije nikakav izgovor.

 

Ne znam šta pokušavaš da kažeš. Evo recimo bio je skoro slučaj da je Ederson uleteo u noge Garnača, pokupio loptu, i potom Garnača i sudija tu nije video faul. Tako se generalno i sudi 99% takvih situacija. Ne razumem šta bi svom slučaju pomogao Garnačo da je okrznuo loptu Mekalisterovim intenzitetom malo pre nego što je loptom igrao Ederson. I dalje se gleda da je Ederson igrao poslednji loptom pre nego što je došlo do kontakta sa igračem, i to ga spašava penala. Kao što i Dokua verujem taj kontakt sa loptom sigurno spašava da VAR ne interveniše.

Link to comment

Ja ne razumem šta ima dalje da se raspravlja kad znamo da odluke donose ljudi čiji je maskimalan nivo odgovornosti koji zaslužuju otprilike baba-sera.

 

Čist penal 100%, nadam se samo da neće uticati na konačno pitanje titule za nas, mada mi je strepnja dublja od nade s obzirom šta smo sve gledali ranijih godina.

 

 

  • Haha 2
Link to comment

šalu na stranu apsolutno nije čist penal ali super što se desilo da pulđani mogu da grade mitove koji bi makar nekako opravdali klopovu jednu ligu za 9 godina

  • +1 3
Link to comment

Ništa naspram mitova o Sitiju koji je bio toliko dobar, da su morali da im oduzmu titule zbog tamo nekih sitnih prekršaja :fantom:

Link to comment

jeste pep izdominirao lagano klopa ali ajde da ne zaboravimo da su u tom periodu podjednak broj titula uzeli i konte i ranijeri, a da je ispred njega na tabeli završavao čak i 1 ole :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
4 hours ago, Pokojni Ruxin said:

images?q=tbn:ANd9GcS37FddbUz3wbqFq1kwYj-

 

pepov i klopov pl rivalitet :sleep:

 

Dobro, Pep je samo saučesnik u vršenju kriminalnih dela, ne direktni izvršilac kao Kobi, preterao si.

 

  • Haha 2
Link to comment

I baš kriminalne radnje? :D 

Dobro, odučio je Klopa bezobrazno. Možda na to misliš?

 

Ne znam, nagadjam.

Link to comment

Baš Klopa konkretno je "bezobrazno odučio"? Ove druge što su se mahom takmičili za best of the rest trofeje i gubili poslove, njih nije, nego Floparu?

 

 

  • +1 2
Link to comment

Lupeta draganče, pokušava da isprovocira, ali to je dosta impotentno, mada je to njegov ™.

 

Obično nestanu iz tih priča kada pomeneš da je Pep potrošio milijardu i kusur funti da bi nekako osvojio LŠ sa Sitijem, uz 115 finansijskih prekršaja, dok je Klop to uradio za otprilike trećinu tih para, uz 0 finansijskih prekršaja.

 

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Trofejometrija, budžetometrija i finansijska prekršometrija, sve u jednom

  • Haha 7
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Trofejometrija, budžetometrija i finansijska prekršometrija, sve u jednom

 

ne znam ja sam ovde da pričam samo o fudbalu što znači da me trofeji zanimaju

ako copi iz nekih nrdovskih razloga hoće da razvlači budžete i koliko je ffp sranje po forumu nek otvori posebnu temu za to imho :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...