Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

9 minutes ago, ducca said:

Jbg ja uvek gledam širu sliku. Zavara li ova pobeda da ostane prevara na klupi to znači izgubljenu još jednu godinu. Pobeda jeste spektakularna, ali svejedno do trofeja preko Citija teško da će ići.


Isto si mogao napisati i danas pre meča na OT, samo da zameniš trofej sa Vemblijem i Citi sa Liveom. 
 

 

Link to comment
8 minutes ago, ducca said:

Jbg ja uvek gledam širu sliku. Zavara li ova pobeda da ostane prevara na klupi to znači izgubljenu još jednu godinu. Pobeda jeste spektakularna, ali svejedno do trofeja preko Citija teško da će ići.

Nije izgledno ali nije ni nemoguce. Ako se ipak desi, kontam da ce dobiti jos godinu. Realno, povrede su nas ubile, izostanak Martineza najvise. Ni to 4.-5. mjesto nije nedostizno, bumo videli.

Link to comment
14 minutes ago, ducca said:

Jbg ja uvek gledam širu sliku. Zavara li ova pobeda da ostane prevara na klupi to znači izgubljenu još jednu godinu. Pobeda jeste spektakularna, ali svejedno do trofeja preko Citija teško da će ići.

 

Ne može tako da se razmišlja, treneri su vrlo smenjivi. Oni dolaze i prolaze, a pobede se pamte. Onaj mali što je bio u kadru posle četvrtog gola verovatno nikad nije video nešto ovako dramatično, pamtiće kad su guzili Klopa u produžetku dugo pošto bude zaboravio da je njegov tim ETH ikad trenirao.

 

Ja se lično nikad nisam nadao porazu da bi video smenu trenera, a nije da ih nije bilo koji su smenu uveliko zaslužili. 

 

Link to comment
32 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne može tako da se razmišlja, treneri su vrlo smenjivi. Oni dolaze i prolaze, a pobede se pamte. Onaj mali što je bio u kadru posle četvrtog gola verovatno nikad nije video nešto ovako dramatično, pamtiće kad su guzili Klopa u produžetku dugo pošto bude zaboravio da je njegov tim ETH ikad trenirao.

 

Ja se lično nikad nisam nadao porazu da bi video smenu trenera, a nije da ih nije bilo koji su smenu uveliko zaslužili. 

 


A jbg sad ispade da sam navijao za Liverpul danas. Naravno da je meč bio klasik, samo sam izrazio skepsu da ova pobeda na duže staze može više da odnese nego što je donela, vreme će pokazati kolko u narednih mesec dana. Mada je sezona(e) takva da mi ni ovakav meč ne donosi radost kao pre, bukvalno su me ubili u pojam pojedinci koje sam primoran da gledam svake nedelje, čast dečurliji koja gine svaki meč.

  • +1 1
Link to comment

Luton je apsolutna egzibicija prvenstva. Nakon uvodna 4 poraza svi su se smejali i komentarisali da su zaLutali u PL. Obožavam da gledam njihove tekme jer je tempo ubitačan od početka do kraja. Mislim da su u nekoj seriji od 12-13 tekmi gde su u svakoj dali bar gol. Od zadnje 4 tekme, 2 puta su izvukli bod u 90tom, a dva puta izgubili bod u 80+. Luda ekipa, a i trener gotivac, nije smarač.

  • +1 2
Link to comment

Cini mi se da sam vidio podatak da su drugi u ligi sa najvise postignutih pogodaka u poslednjih 15 min.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...