Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Sad ce ten Hag da kaze da su zasluzili pobedu danas kao i protiv Arsenala. U septembru.

  • Haha 1
Link to comment
57 minutes ago, John Coltrane said:

Kakvog hajpa

Hajpa bukvalno svih Engleza posle reprezentativnih nastupa.

 

Junajted inace treci u ligi po broju dozvoljenih suteva po utakmici ~17 (danas 30-ak). S ovim je trka za top4 definitivno i zasluzeno zavrsena, okrecemo se obavezama u kupu.

Link to comment
9 minutes ago, kipo said:

S ovim je trka za top4 definitivno i zasluzeno zavrsena, okrecemo se obavezama u kupu.

 

jel vi gledate fudbal ili samo tabele? čuj junajted bio nekad u trci za top 4 lol :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

jel vi gledate fudbal ili samo tabele? čuj junajted bio nekad u trci za top 4 lol :fantom:

Da se ispravim - prilika za top4 je iscezla. A bio je nekad :cry:

  • +1 1
Link to comment

Umalo i sinoć da mu upali masterplan, pustićemo ih da pogode 3 prečke, a onda ga munemo u 97mom

Link to comment
10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Meni je fascinantno da i dalje drže ovog Haga. Bukvalno pedalj se nije napredovalo otkad je došao u klub. Ovo je Brentford morao lagano dobiti 2-3 nula

 

Ne znam što bi ga menjali. Drži ekipu dosta visoko u gornjih deset, bore se za Evropu, novog Fergusona neće naći koliko god da traže, ne znam šta očekuju. 

  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, Sundance Kid said:

 

fulhamov rodrigo muniz postaje klasa od napadača.

 

To zato što ima sreću da je u Fulamu. Kod jednog drugog trenera bi imao minutažu manju od...recimo Ingsa. 

Link to comment
34 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

To zato što ima sreću da je u Fulamu. Kod jednog drugog trenera bi imao minutažu manju od...recimo Ingsa. 

 

Jel imaš možda neki podcast sa Moyesom gde upoređuje ligu sada i pre 20-25 godina, pošto je on jedini da trenira na vrhunskom nivou i dalje?

Link to comment

bilo bi zanimljivo videti tako nešto, ali nemam. Doduše, iako svoje znanje i razumevanje engleskog smatram veoma veoma dobrim, imao bih problema za razumevanjem njegovog škotskog engleskog tokom nekog perioda od pola sata ili sat vremena koliko bi to trajalo.  To ipak nije RP English. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ne znam što bi ga menjali. Drži ekipu dosta visoko u gornjih deset, bore se za Evropu, novog Fergusona neće naći koliko god da traže, ne znam šta očekuju. 

Nisi ni mlad ni glup da tako mijesas babe i zabe, iako dobro zvuci. Junajted ima istoriju, pare i dobre skupe igrace, donedavno je prvih 10 kola svake sezone cilj bio PL dok je igranje CL imperativ jbg. Klupska/ navijacka ciljevi i ocekivanja su se srozala pa je CL neki krajnji domet. WHU board je cilj ipak postavio nesto nize, vjerujem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...