Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Za hajduk navijam samo kada igra protiv timova koji nisu iz srbije. Da igraju zvezda i hajduk, navijao bih za zvezdu. Skupljam vizit karte, stripove i priveske. Pozdrav za sve koji me znaju

  • Haha 5
Link to comment

Serija "Velo misto" mi je jedna od omiljenih iz SFRJ..Na lep i pitak nacin ispricana prica o gradu, klubu, ljudima u njemu i dva rata.

 

Uvek Hajduk pre Dinama..Zeljo-Sarajevo, tu me vec slabije zanima.

  • +1 2
Link to comment

meni je dinamo uvek bio simpatičniji, od one titule osamdesetih snješko cerin, cico kranjčar, mlinarić, deverić

 

ove majstore s mora sam uvek doživljavao kao folirante. reka da, osijek mi je imao prizvuk depresivnog kluba

 

sarajevo i želja pa želja, al je velež ispred 

Link to comment

za Hajduk od Hrvata, Željo u BiH, Inter u Italiji, Arsenal u Engleskoj (gotivni su mi još i Liverpul i Njukasl), niko u Španiji, niko u Nemačkoj, u Francuskoj PSŽ ali dok nije postao ovo što je sada, a sada niko, Seltik u Škotskoj, u Portugalu niko

 

ne volim Milan i Juventus ne zna se ko mi je grđi od njih, Lacio mi je isto bljak. Dinamo Zagreb je isto na bljak listi.

Edited by Ted
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

za Hajduk od Hrvata, Željo u BiH, Inter u Italiji, Arsenal u Engleskoj (gotivni su mi još i Liverpul i Njukasl), niko u Španiji, niko u Nemačkoj, u Francuskoj PSŽ ali dok nije postao ovo što je sada, a sada niko, Seltik u Škotskoj, u Portugalu niko

 

ne volim Milan i Juventus ne zna se ko mi je grđi od njih, Lacio mi je isto bljak. Dinamo Zagreb je isto na bljak listi.

 

Grdji je juventus, zabarska zvezda

  • +1 1
Link to comment

kako možete da navijate za dva kluba, taj mi koncept nikada neće biti jasan

 

mrvu simpatije gajim ka čelziju, zbog borote, jokana i kežmana. u italiji i španiji da sve klubove kuga pokosi ne bih trepnuo

isto važi i za francuske, portugalske, špnske, nemačke, grčke klubove….

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...