Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Citam Wiki za oba kluba i ne znam koji je smesniji.

 

Sabah osnovan 2017. i krenuo od prve divizije, zavrsili na petom mestu, pa su se nakon sto su prva cetiri tima odustala od promocije plasirali u prvu ligu.

 

Riga je dosta starija, sonovana 2014. fuzijom dva kluba, Caramba i Dinamo, pa su se prve sezone zvali FC Caramba/Dinamo :D

Link to comment
7 minutes ago, Lord Stef said:

 

 

Riga je dosta starija, sonovana 2014. fuzijom dva kluba, Caramba i Dinamo, pa su se prve sezone zvali FC Caramba/Dinamo :D

 

 

Ovo ko da im je Torcida kumovala

  • Haha 2
Link to comment

@Lord Stef

 

jel brzi Gonzales imao to caramba.....ili caramba amigos.....ili andere, andere caramba

 

kako im izgleda grb, da nije neki štakor sa šeširom

Edited by Ted
Link to comment
Just now, Ted said:

@Lord Stef

 

jel brzi Gonzales imao to caramba.....ili caramba amigos.....ili andere, andere caramba

 

kako im izgleda grb, da nije neki štakor sa šeširom

 

Jok, on je valjda imao andere arriva ili kako se vec pise, Bart Simpson je imao ay caramba

  • +1 1
Link to comment

protiv RFS smo igrali pre par godina. neka mučna utakmica bila, dobili 1-0. moguće da je kovid sezona kad se igrala jedna tekma ili se revanša uopšte i ne sećam 

Edited by Ted
Link to comment
On 23. 7. 2023. at 8:08, twisted said:

siguran sam da bez obzira na to koliko sam uvek cenio duljaja, ovi igrači bi moglil bolje sa boljim trenerom.

 

da se setimo čime je mateus harao po ligi šampiona?

Duljaj je rupčaga od trenera a na moje veliko razočarenje i poslušnik ovih vučićevih lopova.

Pričamo o legendama Partizana da treba dođu i pomognu. 

 

 

Ako će ovako da dođu da budu poslušnici bolje i da ne dolaze.

 

Mislili smo da zajedno podignu glas i pobune se protiv uništavanja FK Partizan a ne da jedan po jedan dolaze Vazuri na noge.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...