Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:

Crni nije bio nikad u Radničkom. Crni je bio u Red staru, ali poznat ti je stav "naviača" da kada je trebalo da bude fuzije Red stara (sa 3oo dece) i Radničkog, pa je to eastureno. Biban iz RS je otišao u Kinu, a na mesto predsednika je došao Vidak Perović. (Inače, Boban Ristić je izabran u stručni štab reprezentacije Kine).Vidak je šteo da ga uzme, ali bez para, a on je već tada bio kod Pece Djordjevića i dobro finansiranje kakvo nisu imali ni prvotimci Radničkog. Imao je od Čukaričkog stipendiju i stan, a stipendija mu je bila veća, tačno 6 puta od plate Radoša Bulatovića, a Crni je bio kadet.

 

Sada, kada se vratio u Srbiju iz Španije, nudili su ga i nama, ali jbg šta će nama kad ne može da se zaradi na njemu, jel ? Da, bilo je i navijača koji su govorili, a bilo je reči i ovde, koji su rekli "Šta će razigravamo tudji igrači" ? On je direktno, uz Necu Tomića i onog bivšeg Zvezdinog igrača doneo razliku i Kragujevac igrao play off i retko ko se naigrao protiv njih.

Matijašević je vršio pritisak na njega da se otarasi Pece Djordjevića i Laneta Jovanovića i da bude "čist" Čukin igrač, ali ova dvojica se sreća, "ne zakopčavaju odpozadi"...pa će malo da bude pozajmljivanj po provinciji....vrv će pokušati još jednom da ga unovče pre isteka ugovora, ali videćemo....

Znam ja to sve. I u PAOK ga je vodio Boban sa 14 godina i pre same ideje o fuziji. Malo više znam od nekih  , kao i ti. Imam i snimak tog Bobana zbog kojeg mu je pukao brak. A i kako i zašto je ugašen RS. Jebiga. . . Taj RS je Gagi držao znanjem a ne Boban. Gagija cenim jako jako.Boban je svu decu gurao ka BG. Dzamija  Crni Beli . . . Ima ih dosta. Kao i Goci...

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Znam ja to sve. I u PAOK ga je vodio Boban sa 14 godina i pre same ideje o fuziji. Malo više znam od nekih  , kao i ti. Imam i snimak tog Bobana zbog kojeg mu je pukao brak. A i kako i zašto je ugašen RS. Jebiga. . . Taj RS je Gagi držao znanjem a ne Boban. Gagija cenim jako jako.Boban je svu decu gurao ka BG. Dzamija  Crni Beli . . . Ima ih dosta. Kao i Goci...

Nije baš sce tako, ali odosmo preširoko....

Link to comment
39 minutes ago, zikaPantelej said:

Ojsa... I šta ćemo sad? :rolleyes:

 

Kad je već ovako, nek ubace Dubočicu...

Jer što da ne... bezakonje je svakako...

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/cas-stopirana-kazna-fss-kolubari-privremeno-vraceni-bodovi-moguce-prosirenje-mozzart-bet-superlige/454429

 

Ma će ostave ovako.....smo što će svako kolo po jedan klub da bude slobodan.

Skoro je, na kraju prvenstva, ŽFK Mašinac odigrao poslednje kolo, izborio opstanak u ligi i pustio fudbalerke na zasluženi odmor. Posle par dana je stigao dopis iz FSS da. zbog nekih odluka, Mašinac ipak mora da odigra baraž. Nastala je opšta jurnjava i potraga za igračicama. Skupile se nekako i ipak, kroz baraž, izborile opstanak. Cirkus...
 

Link to comment

Nas ce i Dubovica da presisa, pazite sta sam vam rekao!

mi pred svaku sezonu samo da se docepamo pley offa posto smo zavrsili sa Evropom dok je tu Toncev.

Link to comment
4 hours ago, cvetanovic17 said:

Čudi me da ga je IMT tek tako pustio 😳

Bio je odličan prošle sezone

Screenshot_20230620_193425.jpg

Jbg nama nije bio dobar verovatno jer nije majmunov igrač već Baticin. A i veliku platu imao kod nas

24000 pa posle 

30000. Sve je žuto govno raspustilo.

Link to comment

Radnicki oslabljen, produzili ugovor Pejovicu 🤦

Zanima me vase misljenje, da li ja debelo gresim oko Pejovica ili sta...???

Razumem da je podelio nekoliko asistencija i dao nekoliko golova ali meni je njegov ukupni index korisnosti u debelom minusu...

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Radnicki oslabljen, produzili ugovor Pejovicu 🤦

Zanima me vase misljenje, da li ja debelo gresim oko Pejovica ili sta...???

Razumem da je podelio nekoliko asistencija i dao nekoliko golova ali meni je njegov ukupni index korisnosti u debelom minusu...

Igrač maximum za PLS

Link to comment

indeks korisnosti za celu 2022/23 sezonu prema specijalizovanom sajtu InStat Scout.
(kada je mali broj meceva, kao Zivojinovic ili slicno, index je samo sa te utakmice, inace je zbirno faktor svega ucinjenog na terenu)
crvena brojka je index, pa broj utakmica pa pozicija

3 index.jpg

Edited by onajodozgovidisve
Link to comment
2 hours ago, onajodozgovidisve said:

indeks korisnosti za celu 2022/23 sezonu prema specijalizovanom sajtu InStat Scout.
(kada je mali broj meceva, kao Zivojinovic ili slicno, index je samo sa te utakmice, inace je zbirno faktor svega ucinjenog na terenu)
crvena brojka je index, pa broj utakmica pa pozicija

3 index.jpg

Sta ulazi u ovaj index korisnosti?

Da ga oborim odmah...

Link to comment

Jel brada i dalje ekonom?

Jel mu fali oprema  za 4000€.?

Lažno svedočenje da  neko duguje opremu  je krivično delo Brado. Brado Brado navuko te ovaj koga je  drmala srčka  pre neki dan? Hoće to kad zatežeš očne kapke da udari na srce. . .

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...