Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

8 minutes ago, Gradina said:

Šta će ti kad nema licencu. 

 

Ааааа......зато он прича причу...свеједно, снашао се ја.

Link to comment
12 hours ago, Gradina said:

Nema priprema u  Sloveniji ovog leta. Bugarska i ELF BET . 

Marko Mrkić opet slobodan, raskinuo sa Kolubarom. Uzgred vratili Vanju Ilića koji je jako loše govorio o upravi , pa se pitam ko je tu normalan. Uzgred i nije neki igrač, isti kao Pejović . . .Kahriman takodje iako je bio badžin taster iz svlačionice nije ostao. Nikome badza ne dozvoljava da pusti korene.Čim malo više zna dobije šut kartu.

 

12 minutes ago, Gradina said:

To sam i rekao. BUGARSKA

To...

Link to comment

Borcevci hvale Vojnovica, tako da uz Etonga/Jamkama bice bedem pred nadam se Kljajica(dokazan superligaski golman), za sada ovo ne igleda uopste lose plus Skrbic ostaje 👍👍

  • +1 1
Link to comment
Just now, El pibe said:

Borcevci hvale Vojnovica, tako da uz Etonga/Jamkama bice bedem pred nadam se Kljajica(dokazan superligaski golman), za sada ovo ne igleda uopste lose plus Skrbic ostaje 👍👍

Belaković ?

Link to comment
1 hour ago, El pibe said:

Borcevci hvale Vojnovica, tako da uz Etonga/Jamkama bice bedem pred nadam se Kljajica(dokazan superligaski golman), za sada ovo ne igleda uopste lose plus Skrbic ostaje 👍👍

Bolje da ne budu neke "bombe" i posle toga hladni tusevi.

Neka nasa pojacanja prodju ispod radara a da podignu kvalitet gde ga nismo imali prosle godine.

Svakako pravimo jako ozbiljnu stoperaku liniju i steta bi bila da Etongu mnogo dugo pauzira kako je najavljivano. Sad sta je mnogo dugo...??? 3,6,9,12 meseci???

Koliko vidim zadrzacemo okosnicu, dace Bog da tako bude.

Ovo sto je doslo, taj jedan kvalitetan zadnji vezni i umesto Cvetkovica neko kvalitetno krilo Colovic, Gavric, Bastajic... Ne mora da bude neki ekstra kvalitet ali da ume da zadrzi loptu, podeli pas... i verujem da cemo biti bas dobri ...

Jos uvek verujem u Micina jer se vidi kvalitet samo da namesti glavu...

Cvetkovic mi ne uliva poverenje i ako ima odlicnu fiziku...

Trebaju nam igraci za svlacionicu, da dele samare...

  • +1 1
Link to comment

Još bitnije od samih igrača po meni biće nekako popraviti atmosferu u ekipi i odnos prema igri, kao i profesionalizam. To je već pola posla...

Link to comment
3 minutes ago, zikaPantelej said:

Još bitnije od samih igrača po meni biće nekako popraviti atmosferu u ekipi i odnos prema igri, kao i profesionalizam. To je već pola posla...

Na to sam i ja mislio kada sam napisao neko za svlacionicu... Treba neko sa pobednickom zilom

Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Na to sam i ja mislio kada sam napisao neko za svlacionicu... Treba neko sa pobednickom zilom

I to naravno... Ja sam pre svega mislio na odnos kako njihov medjusobni, tako i prema terenu, jer iako nemam nikakve info iz svlačionice, prosto se videlo da kao ekipa nikako ne funkcionišu, meni se sve činilo kao da su u stanju međusobno da se pobiju par puta... Ili kao da ih zabole za rezultat

 

Kad se to popravi e onda idemo sa pobednickim mentalitetom itd...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, zikaPantelej said:

I to naravno... Ja sam pre svega mislio na odnos kako njihov medjusobni, tako i prema terenu, jer iako nemam nikakve info iz svlačionice, prosto se videlo da kao ekipa nikako ne funkcionišu, meni se sve činilo kao da su u stanju međusobno da se pobiju par puta... Ili kao da ih zabole za rezultat

 

Kad se to popravi e onda idemo sa pobednickim mentalitetom itd...

Tacno. Toliko su bili sebicni i svako je hteo pre da sutne nego da doda... Mogli su samo po osnovu toga jedno desetak gola vise da daju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...