Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

30 minutes ago, RealNIš said:

Ja sam prvi koji za Pejovića ima da kaže mnogo toga loše. Ne sviđa mi se. Ali, kad uzmemo u obzir da je tu dugo godina, dosta trči ( više puta uzaludno), ima iskustva, ubode ponekad odličan završni pas, neka ostane. A i naš je u neku ruku - niški zet!

 

Nemam protiv da ostane. Imam protiv da bude starter sa kapitenskom trakom.

Mnogo trci sto kazes, dosta cesto i uzaludno, a ja bih dodao i sporo.

Iskustvo ima ali ne vidim to na terenu jer iskusan igrac na njegovoj poziciji ne bi sutirao sa 30metara svaki put kada ima priliku, ne bi pokusavao pas na rizicnom delu terena kroz pet igraca itd...

Zanimljivo je izvuci statistiku, koliko ima uspesnih pasova a da nisu oni do najblizeg igraca i koliko kontri je usledilo posle njegovih gresaka? Onda koliko puta nije ispratio igraca koji postize gol ili asistira za gol ili stopostotnu priliku? Koliko puta nije dobro blokirao igraca? Koliko puta je presao igraca? Dao zavrsni pas? Dobio visinskih a koliko duela na zemlji? Koliko puta je ispao?

Mislim da bi bilo jako zanimljivo?

Nije za sve on kriv, ne moze da se trazi od njega nesto sto fizicki ne moze da isprati.

 

Mali Pavlovic u dve utakmice pokazao kako se daju lopte, kako se probija i to sa velikim procentom uspesnosti.

 

 

Link to comment

Nikola Trajković znači. Izmedju iskustva, velikog imena, izabrali smo najmladjeg. Ok, ja sam da mu se da podrška, ali mi se nešto čini da nije izabran najmladji i najambiciozniji medju njima, kao takav, nego najjeftiniji....jedino znam da smo rešili trenera za pripreme i prvih nekoliko kola. Kao što rekoh na stranici...nek mu je Bog na pomoći......

Link to comment
24 minutes ago, Constantin said:

Nikola Trajković znači. Izmedju iskustva, velikog imena, izabrali smo najmladjeg. Ok, ja sam da mu se da podrška, ali mi se nešto čini da nije izabran najmladji i najambiciozniji medju njima, kao takav, nego najjeftiniji....jedino znam da smo rešili trenera za pripreme i prvih nekoliko kola. Kao što rekoh na stranici...nek mu je Bog na pomoći......

Odma ga prekrsti 🤦

Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Iskustvo je majka mudrosti....:s_d:

😁

U eri Tonceva je jednom ili dva puta trener preziveo famoznih prvih pet kola.

 

Kako bi preziveo mora da odjeknu dva, tri, cetri veca imena. Stoper, spic, krilo i sredina.

Da ne ode Rosic, Stojanovic, Yamkam, Etongu, Sasa Marjanovic, Bjelakovic...

 

I mora da se nadje dobar bonus... Mislim da Pavlovic i Frej nece moci naredne?

Golmance moze kao drugi ali da bude bonus ja se bas ne bih igrao...

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 3
Link to comment
54 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Kako bi preziveo mora da odjeknu dva, tri, cetri veca imena. Stoper, spic, krilo i sredina.

Da ne ode Rosic, Stojanovic, Yamkam, Etongu, Sasa Marjanovic, Bjelakovic...

Sve što može da se unovči, ima da ode, a sve što ne može da nadje angažman Niš će mu bude sabirni centar....

Link to comment

Znači isti đavo ko i svake godine. Pitanje je samo kakve će karte da nam se zapadnu, tj. kolko će nas usere što se novih igrača tiče... pošto bilo kakvog privida vizije, plana ili nečega što na to liči ne deluje da ima...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...