Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Sto ne traze kopiju iz saveza? Samo pitam...

Savez šalje u klub -klub ne daje -savez čist  a nema mogućnost da natera klub . Prvo i osnovno je kad overe kod notara da uzmu ali tu overu ne daju  pod izgovorom da tek trec u savez takva da se overi. I to je tačno. Ali sa overenim ugovorom kod notara , ko zna a malo ih zna , mogu zaobići arbitražu fss 

Edited by Gradina
  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Uopste, goli prosek. Najvise me nerviralo kod njega sto sutira cim predje pola a ni gol ne ume da pogodi. Nasi grade neku akciju a on i Pejovic ritaju balonke...

A Peja, kad konačno da gol, iz penala, pa ide da se breca na publiku....:s_w:

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

A Peja, kad konačno da gol, iz penala, pa ide da se breca na publiku....:s_w:

🤦

Ej index korisnosti mu pokazuje da je jedan od najboljih u timu 🤦🤦🤦🤦🤦

Ne znam samo da li taj index prepoznaje od 1000 pasova koje je dao igracu do sebe ona dvadesetak koji su direktno rezurtirali kontrom, polukontrom ili golom? Ili index izracuna tipa Skrbic uputio 30 pasova i pogresio 20 a ne racuna sto su upucivani u protivnicki sesnaesterac gde je skoncentrisanost protivnika mnogo veca i Peja 1000 od toga 500 igracu do sebe bez pritiska a pogresio 200 a od toga smo pukli tri utakmice jer je taj gol direktno odlucio utakmicu???

Ovo karikiram ali stvarno mi nije jasan taj index.

Da li taj index meri koliko puta su ga pretrcali protivnici ili koliko puta je pratio igraca pa naglo uspori, po principu koj ga j...be ne mogu da ga stignem ???

Koliko puta zbog toga je protivnik sam, kao duh usao u sesnaesterac?

Koliko puta je lose markirao igraca u sesnaestercu, koliko penala napravio i td...???

Mogu da pisem do sutra...

Ume da odigra 20-30min bas kvalitetno ali ne znas u kom delu utakmice pa tad da ga pustis 😁

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, zikaPantelej said:

https://www.maxbetsport.rs/potezi-na-terazijama-nova-sezona-u-superligi-sa-18-klubova-bez-plej-ofa-i-plej-auta-445944/?fbclid=PAAabw2Bm2rRaxLNvHE1Pnm2qDVQYyfJikM6rAsEWwj-W5qPpFck6h43d8f3Y

 

Pravda za Timok i Dubočicu! Loznica da Bog da ispali odma ekspresno nazad... Ljudi trebalo da igraju Srpsku ligu.. a evo ih u SL

Polako tek je to opipavanje pulsa. Na kraju će Dubočica da  izlicitira super ligu  Loznica u PLS a Timok u . . .

Link to comment
14 minutes ago, zikaPantelej said:

Elem, ode Tomke kod Neška... Zašto mi nešto govori da su i tamo prejebotine u rangu sa ovim našim..

Pare pare pare. . .Neško pre 2 godine dodje u Nis i uze dete 2004 iz Reala. Dade mu stipendiju tada 800€ , stan , hranu . . .

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Pare pare pare. . .Neško pre 2 godine dodje u Nis i uze dete 2004 iz Reala. Dade mu stipendiju tada 800€ , stan , hranu . . .

Pa kazu nisu roditelji krivi. Pa ko moze da mi uzme dete bre, za 800e i odvede ga u vukojebinu ...

Pa ko to normalan moze da dozvoli, u najosetljivijim godinama. Ne razumem ni kad dete samo puste u BG kod blizanaca pa neka su i vece pare u pitanju a i bolja perspektiva.

Ne prolaze ni price o siromastvu jer u suprotnom bi svaki dan slusali da je neko umro od gladi....

Deca nisu roba i kada bi to roditelji shvatili, mi bi imali jednog Radonjica, Zivkovica, Silju i mnoge druge u podmlatku u Nisu, pa debi za Radnicki pa onda dalje sa 20-21 godinu...

Ne bi sada komentarisali kako nasa deca ne igraju? Pa ne igraju jer suvi kvalitet to jest najbolju decu KUPE I ODVEDU.

Pricamo o klubu i Toncevu a ono najstrasnije preskacemo jer to je prirodno...

Mozda je i prirodno za neko dete ali ne razvijaju se svi isto da ih salju na gomilu u iskusenja, patnje, razocarenja a jos nisu uz njih nego preko vibera se gledaju.

Zamisli ovde dete zaradjuje 300e a tamo 800e, pa to je dete i ono i ne treba da zaradjuje, treba da nauci da voli i roditelje, i devojku i grad i loptu ... Kad postane covek onda ga saljes dalje a svakako nece da se mnogo izgubi jer uspeh je zagarantovan na dva, tri deteta od 1000-2000-3000 dece.

Mi smo mnogo posrnuli kao drustvo a ovo je za kolac, taj roditelj je za primer da se izvede u centar!

Toncev kriv, nije dao 800e a Nesko dao pa odveo dete u vukojebinu!!!

Puuuuuu

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 4
Link to comment

Gledam snimke s treninga što su izbacili na instagramu i fejsu, čini mi se da je Trajković baš posvećen poslu i igračima, deluje mi da će biti dobro to na startu sezone👏🏼

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...