Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

21 minutes ago, dragance said:

Potpisali smo Jean-Philippe Krasso iz Saint-Etienne kao napadača. Odakle se sad ovaj stvorio, nemam pojma. Mislio sam da smo vrč kaparisali jednog drugog. 
Aj što je proveo celu karijeru na pozajmicama, ali kao, dobro se snašao ove završene sezone.  Bojim se da ne bude novi Kulibali.

 

On moze da bude promasaj ili pogodak ali Kulibali nema sanse da bude. Potpuno drugaciji tip igraca, pokretljiv, jak na lopti i ima ogroman radijus kretanja. Obozavace ga publika ali ima i da nam pokida sve zivce jer ume da bude nonsalantan u mrtvim sansama. Za divno cudo, od svih nasih napadaca zapravo najvise podseca na Kataija, osim sto je levak. Ako zaista dodju i on i onaj Late, koji je Bogavac za bogatije, to ce znaciti da cemo potpuno promeniti sistem igre i da ce nam forte biti jak presing na sredini s velikim brojem igraca iz kojeg ce se traziti konstantna ukrstanja i zamene mesta u poslednjoj trecini. Ova igra po bokovima koju godinama forsiramo kod tri poslednja trenera izgleda ide u istoriju.

  • +1 3
Link to comment

Opekli smo se na  francuze dva put, pa me strah. Mada je iz Slonovače, pa možda i prodje.

 

Edit: rodjen u Štutgartu.

Edited by dragance
Link to comment

Neka me neko ispravi ako grešim u projekciji tima

Glazer - Degenek, Rodić, Eraković, Dragović - Ado, Ivanić, Bukari, Olajinka - Kraso, Late Lat.

Link to comment

Degenek nije dosao jos uvek, kao ni Late Lat, a pitanje je da li ce doci.

 

Sad se ponovo pominje SLovenac Vipotnik, ali kao kosta preko 2M evra

Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Erakovic 🇷🇸 i Ivanic 🇲🇪 ce braniti cast regiona u LŠ


Pravda za Draginog dedu 🇦🇹

  • +1 2
Link to comment

Sljivic je prosle jeseni u Graficaru sa 16 godina izgledao kao srpski De Brujne u nastajanju. Nesto najtalentovanije sto se pojavilo tamo. I onda ga zalepise za tribine 9 meseci, verovatno ples Terze i menadzera. Bar se zavrsilo pozitivno.

  • +1 1
Link to comment

Sve super, ali u srpskom fudbalu većinom mladi pate u tranziciji ka seniorima. Nadam se da to nije slučaj i da će izraelci nešto uraditi od njega. U naše “stručnjake” nemam ič poverenja.

Link to comment

Stigao i Glazer. Po klipovima dosta podseca na mladog Vladimira Stojkovica, dobar refleks, dobro pracenje igre, neortodoksno postavljanje u situacijama jedan na jedan gde ide dosta nisko sa rasirenim rukama. Minus su istrcavanja na visoke lopte i deluje da nije preterano siguran kod suteva spolja koji idu visoko pod precku. Dosta uspesno brani penale a brani ih cudno, uglavnom na citanje jer se oslanja na brzinu reakcije i sitno poskakivanje pre udarca koje mu omogucava da ne izgubi balans i "promasi" stranu.

 

Ovako deluje kao pristojan momak koji je svestan sta se od njega ocekuje, ima veliko postovanje prema klubu (verovatno jos nije upoznao upravu) i vidi boravak u Zvezdi kao sansu da uradi nesto veliko van Izraela.

 

Pa, neka je i njemu i nama sa srecom.

  • +1 6
Link to comment

Čudi me da pre nismo probali sa golmanom strancem s obzirom da nikad nismo imali kvalitetnog golmana, osim onih godinu-dve sa Stojkovićem. I godinu-dve sa Borjanom.

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

E sad ga pretera.... bilo je dobrih golmana cak i od Barija, da ne brojimo pre...

 

Koji npr? Beara?

Posebno me zanima posle Barija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...