Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Spori ritam bend, ocekivano.Milun ne moze ipak, ovo je smijesno... Jos mu je oprostio cist zuti za onaj lakat.

Edited by hrkljush boys_2
Link to comment

Kakva prevara, cekao sam ovu utakmicu da vidim pojacanja a morao da gledam stare kajle kako se glupiraju po terenu.:D

 

Stamenic je dosta ozbiljan igrac. Agresivan, siguran pas, dobar na lopti, dobro koristi prostor i ubacuje se kao visak, steta je sto nije dao onaj gol glavom. Njegova nesreca je sto je igrao po desnoj strani sa Mitrovicem, verovatno najglupljim igracem koji je ikada obukao Zvezdin dres. Od desetak lopti koje je dobio na svojoj strani samo dve je upotrebio kako treba i oba gola smo dali sa te strane iz tih akcija. Sve ostale je ili izgubio ili uletao u neke nepotrebne prodore ili je sam izasao s njima u gol-aut.

 

Nista novo, kako dodje koje pojacanje u poslednje vreme odmah se nametne na ovim prvim pripremnim utakmicama. Kangva, Bukari, sada Stamenic i Vigo, odmah su pokazali da imaju ekstra kvalitet u odnosu na prethodnu ekipu koja je zauzimala te pozicije. Nadam se da ce isti slucaj i sa ovim igracima koje smo doveli ali ne igraju danas. Jedino Glazera (ocekivano) nismo videli danas, gol nije mogao da brani a od ostalih akcija imao je samo jedno dobro istrcavanje na visoku loptu

 

Milunovic i Rodic vise nisu za prvi tim, to je jasno vec neko vreme a i danas se vidi. Proslo je njihovo. Bio je verovatno faul na Milunovicu kad smo primili gol ali mi je drago sto mu ga nije svirao, jedva je cekao da padne da ne bi morao dalje da trci.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

Who the fuck je ovaj Sljivic i odakle se pojavio? Odusevljen sam posle pet minuta.

Pisao sam ja da je u Graficaru u momentima djelovao kao Šele nekad. Onda ga don Terzeone zajebavao pola godine pa nije uopste igrao ni za Graficar.

  • +1 4
Link to comment

Evo zasto ne treba nikad u timu imati igrace kao sto su Srnic i Mijailovic. Dva puta imaju otvorene klince za pas i oba puta sutiraju sa 20 metara kao mulci.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...