Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Dimitrije said:

Tim za LS sa sestoricom stranaca.  Sta cemo u domacoj ligi?

 

Ima opcija sa Kataijem umesto Olajinke ili Krasoa, Mijailovicem ili Kangom (on ima nas pasos) umesto Ada i Rodicem umesto Azarova. Stamenic i Dragovic imaju nase pasose. Mozda ce i pravilo biti promenjeno, sa Terzicem se nikad ne zna.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, dragance said:

Da imaju pameti, pa da preuzmu organizovanje turnira. Mada sumnjam da će teren biti spreman ovako rano.

 

Teren nece biti spreman jos najmanje tri nedelje, skinut je i podbusenski sloj.

Link to comment

pricao je terza da trebva ici na ukidanje ogranicavanja broja stranaca, a da se to kompenzuje povecanjem broja bonusa.

sto je po meni ok. za srpski fudbal je bolje da igraju tri srpska klinca i osam stranaca, nego gomila domacih preplacenih veterana samo zato jer su srbi

  • +1 6
Link to comment

Tranzicija ce svakako biti zanimljiva. Ado jeste u Serifu igrao vrhunski, ali godinu dana nije igrao nigde, pa onda pola godine u Spartaku. Trebace njemu vremena da dodje na potreban nivo. Takodje, Stamenica nisam skoro uopste gledao, pa ne mogu da sudim, ali nekako mi ne zvuci realno da ce imati prednost u odnosu na Ivanica. 

 

Napred smo izuzetno jaki, ali moje misljenje je da u toj rotaciji mora da se pronadje mesto za Mijatovica. Opasan tu potencijal cuci, a plasim se da ce opet da padne u zapecak. Cak deluje da ce vise sansi imati Sljivic jer je tu manje guzva (mislim da obojica treba da igraju dosta ove godine, narocito domacu ligu)...

Link to comment

Mene Mijatović podseća na Luku Jovića. 

 

Nije da sam ga nešto mnogo gledao, ali u to malo mi se učinilo da mu ikao ovome fali želje, bezobrazluka i eksplozivnosti. Oba kao u jednoj istoj brzini da igraju.

Link to comment

Ja imam sasvim drugaciji utisak. Prvo, Mijatovic nije klasican spic. On je igrac tipa Runi. Idealan da igra malo iza glavnog napadaca. Kontrola lopte, preciznost pasova, sut, sve su to detalji koje ne pamtim da sam video kod tako mladog igraca kod nas. Ono sot mu fali je vise poverenja i utakmica u senosrskom fudbalu. Ima dovoljno i bezobrazluka i eksplozivnosti, ali ako igra svaku petu utakmicu po 20 minuta, onda dzaba sve. 

 

Nadam se da ce u domacoj ligi da ga dosta koriste. Erak ove godine vise nije bonus, tako da od bonusa imamo - Lekovica, Mitrovica, Mijatovica, Mituljikce i Nedeljkovica (I pricev odgovara po godinama, ali mislim da nije posto je stranac). Videcemo da li ce svi ostati, kao i da li ce se povecati obavezan broj bonusa u timu...

  • +1 1
Link to comment

A i Sljivica sam izostavio :D Neki ce i na pozajmice, ali dosta ce ih biti u konkurenciji...

 

Stamenic ima nas pasos, a Prucev posto je stranac nije bonus.

Edited by adasevic
Link to comment

15.05.2023.

 

Quote

Mladi ruski fudbaler od danas više neće imati prepreku zbog koje mu je bila ograničena minutaža, otkad je avgusta 2022. stigao na Marakanu. Rešenjem, koje je potpisala premijerka Ana Brnabić, Jegor Prucev dobio je srpski pasoš i tako omogućio Zvezdi da ima stranca manje u timu.

  • +1 1
Link to comment

Slazem se sa nim sto je Adasevic napisao o Mijatovicu.  Dodao bih jos da momak doprinosi igri u fazi odbrane.  Na polovii protivnika pokusava da oduzme izgubljenu loptu, uklizava, kidise.  Neko ce sada da kaze da je "asistirao" izjednacuhucem golu Napretka, ali to je singukaritet.  Momak je vredan paznje i treba ga forsirati.

Link to comment

Najtalentovaniji mladi igrači iz Ljutice Bogdana stoje pred velikim izborom: ostati u klubu i rvati se za minute sa skupocenim asovima iz inostranstva ili otići u neku manje izazovnu sredinu u kojoj bi lakše mogli do prostora?

 

Među prvima, takvu odluku će morati da donesu golman Miloš Gordić i napadač Jovan Mijatović, koji na stolu imaju ponudu IMT-a, novog člana Mozzart Bet Superlige. Naravno, nudi im se pozajmica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...