Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Фудбалски клуб Црвена звезда се може похвалити историјском сезоном у којој се први у Европи пласирао у групну фазу Лиге шампиона. Како бисмо наредне такмичарске године створили нове моменте за памћење, пустили смо у ОНЛАЈН продају „ПРЕМИЈУМ СЕЗОНСКА“ карту за сезону 2023/24 која укључује пакет карата за групну фазу Лиге шампиона и сезонску карту за сва домаћа такмичења.

 

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/14987/PREMIJUM-sezonska-karta-za-Ligu-sampiona-i-domace-prvenstvo-je-u-prodaji

 

 

sezonska obnova.jpg

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, dragance said:

Skoro 200 eura za zapad, hm. 

 

Haha, legende. :D

 

Al to je to, dovedeš "zajebanog" trenera, par napucanih imena i volovi će zaboraviti sve što se dešava u klubu, ko ga vodi i šta će biti sa njim a pre svega svim tim dugovima kad ti isti odu, ako jebeno ikad odu. 

 

Al dotle, uzeću jednu sezonsku od 200e. Not.

Edited by Mil@n
Link to comment

Tri utakmice u grupnoj fazi LŠ i “sve ostale u svim domaćim takmičenjima”. Koliko će onda pojedinačno da začepe za karte u LŠ?

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Skoro 200 eura za zapad, hm. 


166€ je skoro 150 a ne skoro 200. 
 

Ovo je iznenadjujuće jeftino, sadnja LŠ je bila 5000din zapad pojedinačna. Nek me isprave ako grešim. 

Uostalom koliko bi ti platio za sezonu? 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:


166€ je skoro 150 a ne skoro 200. 
 

Ovo je iznenadjujuće jeftino, sadnja LŠ je bila 5000din zapad pojedinačna. Nek me isprave ako grešim. 

Uostalom koliko bi ti platio za sezonu? 

Ah, ok - ja i dalje vadim dve nule kad konvertujem. Navikao.

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:


166€ je skoro 150 a ne skoro 200. 
 

Ovo je iznenadjujuće jeftino, sadnja LŠ je bila 5000din zapad pojedinačna. Nek me isprave ako grešim. 

Uostalom koliko bi ti platio za sezonu? 

Grešiš, redovna cena za zapad bočni deo i deo ispod VIP zapada (a to su ove sezonske) je bila 15.000 pojedinačno.  Sezonci su mogli da kupe paket za 15.000.

  • Hvala 1
Link to comment

Clanstvo 1800 i obnova sezonske za Istok 16000 to je 150e, za 3 utakmice LS i 20ak u ostalim takmicenjima.

Prosle godine clanstvo+obnova sezonske oko 50e cini mi se.

 

Puna cena za istok je 25000 din i clanstvo to je 220e, a paket za LS za Istok sumnjam da ce biti ispod 100e (4000 po utakmici).

Link to comment

Zato i imamo vremena za obnovu terena i normalne pripreme. Ako ovaj zicer sada ne iskoriste za nešto veće (osim duga kluba i popunjenosti njihovih džepova), onda su budale na kub. 

  • +1 2
Link to comment

Potpisali smo Jean-Philippe Krasso iz Saint-Etienne kao napadača. Odakle se sad ovaj stvorio, nemam pojma. Mislio sam da smo vrč kaparisali jednog drugog. 
Aj što je proveo celu karijeru na pozajmicama, ali kao, dobro se snašao ove završene sezone.  Bojim se da ne bude novi Kulibali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...