Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Od klinaca jedino me jos Mituljikic za ovih skoro godinu, nicim nije zaintrigirao, pozajmica majka.

 

Zna on fudbala ali previse petlja s loptom. I on i Lucic kao da su jos uvek u juniorima.

Link to comment

te mitske Mituljikiće najavljuju godinama i uvode ih pažljivo kao da su na pola srednje škole,  a oni dve godine stariji nego što je bio Stanković kad je dao dva gola Kaiserslauternu

 

stariji su i od Mijatovića, Lučića, Nikole  Stankovića i Šljivća koji su svi spremniji za seniorski fudbal

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, sasha said:

Imaju li Srnić i Gobeljić neki datum kraja ugovora, pa nisu Toti valjda da ostanu do kraja karijere

Mislim da konacno isticu 😁 31.6. 😁 2024. 😁

Edited by Milosh76
Link to comment

Steta za ove dve stative, Sljivic i Lucic bas nisu imali srece.

 

Ado odlican, izgledao je kao tata ostalima na terenu, ali ovo bas nije nikakav reper posto smo i mi i Uzicani igrali sa nekim levim timovima.

 

Ima u ovim klincima dosta fudbala ali bi mogli malo na casove kod Pruceva da im objasni da fudbal nije individualna igra i da se lopta dodaje saigracu kad je u boljoj poziciji, ne davi se i mulja dok je ne izgubis. Kapiram godine i zelju da se dopadnu novom treneru  ali to su jako ruzne navike koje nijedan trener ne voli. Oba Mituljikica i Lucic su prednjacili u tome.

 

Sljivic deluje kao vrlo, vrlo zanimljiv prospekt, meni se dopao i Nedeljkovic koji se nije mnogo isticao ali je sve uradio kako treba, korektno i sigurno. Odavno nisam video u Zvezdinom dresu igraca koji ima duzi korak kad krene napred, ima odlicne predispozicije za svoju poziciju.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...