Jump to content
IGNORED

Сцене из филма које вас еуфоришу / најеже / расплачу


Duhovnost, ljubav i med

Recommended Posts

  • 5 months later...
On 14. 5. 2023. at 16:34, Jeremija said:

 

 

 

Nekidan klinac gleda novi serijal i ja slusam dok radim. I ne mogu ispratiti radnju ali onda skontam da je Megatron sada good guy.

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, bags said:

 

 

Nekidan klinac gleda novi serijal i ja slusam dok radim. I ne mogu ispratiti radnju ali onda skontam da je Megatron sada good guy.

 

 

Moram da priznam da posle ovih prvih par sezona, i filma iz kojeg je isečak, nisam više ozbiljno pratio Transformerse. Bio je Beast Wars dok sam još bio mlad, ali ni to, ni ono kasnije nisam mogao da gledam, niti mi je bilo interesantno, pre svega zbog nedostatka humora koji je pratio kasnije uratke, ali i film, pošto je pred njegovo kreiranje u Hasbro-u odlučeno da se pobiju skoro svi protagonisti i antagonisti, da bi mogli da prodaju novije igračke. Cunning plan naravno nije uspeo, pre sve što su deca bila šokirana, pa im nije padalo na pamet da kupuju nešto novo. Posle su kroz sledeću sezonu, kad su uvideli da su ubili gusku koja je nosila zlatna jaja, pokušali sve živo da vrate, Megatrona kao Galvatrona, Optimus Prime-a kao zombija, Starscream-a kao duha koji ulazi u tela, ali nisu uspeli da stvarno ožive serijal.

 

 

Megatron kao pozitivac je inače stara ideja, bio je nekad davno čitav jedan (strip) serijal, da li Marvelov ili IDW-jev, sad ne mogu da se setim, u kojem je on bio bivši gladijator koji se bori protiv opresije korumpiranih autobota...

Edited by Jeremija
Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

Megatron kao pozitivac je inače stara ideja, bio je nekad davno čitav jedan (strip) serijal, da li Marvelov ili IDW-jev, sad ne mogu da se setim, u kojem je on bio bivši gladijator koji se bori protiv opresije korumpiranih autobota...

 

Eric Wareheim Mind Blown GIF by Tim and Eric

  • Haha 1
Link to comment

 

I scena pre toga kada Fonda u svoj beskonacnoj lepoti sastavljenoj od prljavstine, cinizma, unizenja i jednog sveopsteg duhoklonuca, krece da place posto joj smuseni Sarrazin slucajno cepa carapu i nudi sedamdestjedan jebenih centi za krpljenje, pa tu tugu ni italijanski neorealisti nisu bili kadri da smisle

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...