Jump to content
IGNORED

Pizza


Ras

Recommended Posts

Izgleda da nema posebne teme o pici i picerijama.

Diskusije su rasute po temama od Restorana koje treba posetiti do Brza hrana - ostalo, pa bi o omiljenoj hrani mnogih od sada možda mogli da pišemo na jednom mestu?

 

 

U Beogradu uskoro počinje sa radom škola za pica majstore, koju vodi Goran Abramović (Pietra): Novost | Otvorena prva škola za pica majstore u Srbiji | Vinski magazin Vino&Fino | Magazin o vinskoj i gurmanskoj kulturi (vinoifino.rs)

 

Možda je ovo prav aškola za mene?  

Edited by Ras
  • +1 2
Link to comment

Sutra spremam onu pastu sa spanacem. Nadam se da necu podbaciti. 

Nego pisi ovde koje picerije ti se svidjaju. Ja narucujem iz Pomodora (navikla sam) i vise nisu skupe kao ranije 

Link to comment
23 minutes ago, Lancia said:

Bosiljak izuva, momak je izucio zanat kod dobrog majstora.

Tamo nikako da svratim.

 

Inspirisan hajpom, nedavno sam bio u Pietri i margarita je zaista izvanredna! 

 

Link to comment
44 minutes ago, Lancia said:

Bosiljak izuva, momak je izucio zanat kod dobrog majstora.

 

Mi smo probali, bila je dobra, nismo baš odlepili u stilu moramo što pre opet, ali ponovićemo nekad svakako.

 

Sad sam pogledao sajt i nema adrese, a ja sam bio ubeđen da nam je neko rekao da tamo može da se sedne i jede.

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Mi smo probali, bila je dobra, nismo baš odlepili u stilu moramo što pre opet, ali ponovićemo nekad svakako.

 

Sad sam pogledao sajt i nema adrese, a ja sam bio ubeđen da nam je neko rekao da tamo može da se sedne i jede.

 

Meni je najvaznije da je testo super i da pizza nije pretrpana, jer se time gube osnovni ukusi onog sto si narucio. Mesto je cisto i svetlo, osoblje OK, sta ces vise :)

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, smorenko said:

Campo de fiore na Gardošu

Stari Campo di... na staroj adresi?

Napustio sam ga u nekom trenutku, a izgleda da su prošli kroz period tranzicije, jer je neko ovde već preporučio da valja otići ponovo. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...