Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

3 minutes ago, radisa said:

Tahnički, ovde se misli na trans muškarce, koji su bili žene, verovatno...

 

Probaj How man can menstruate... Ima i objašnjenje (drugačije i gluplje od ovog mog, iz predhodne rečenice)... Jbt, za skoro 50 godina života nisam naleteo ni jednog muškraca koji ima mecu, a sad ispada da ih ima dosta... Garant kriju, mater im...

 

Tehnički, samo osobe koje imaju dva X hromozoma mogu da imaju menstruaciju a to su žene.

Šta je ko u svojoj glavi umislio nema veze sa naukom.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, I*m with the pilots said:

Najbolje da je to samo "a thing that some bodies do" :ph34r:

Ajde, jedno ozbiljno pitanje, tebe pitam, ali se odnosi na sve devojke, ako hoće da dogovore...

 

Da li vam ovakve stvari smetaju? Da li vas ovakve gluposti, kao žene nerviraju, da li popizdite kad ovako neko nešto napiše?

 

Mislim, ja pizdim jer je glupo, uči decu stvarima koje nisu tačne i generalno zaglupljuju narod, ali da li vam smeta ovo iz ženskog ugla?

Edited by radisa
  • +1 1
Link to comment

ne znam da li je zavera ili ono što kapital generalno radi. prošlo im je osamdesetih zašto im ne bi prošlo i sad

pre par nedelja sam ponovo gledala film 'prajd' https://www.imdb.com/title/tt3169706/

nakon skoro 35 godina gejevi su u celom svetu (uslovno) zadovoljili svoja prava (na brak, usvajanje dece ili bar na postojanje),

sad je potrebna dalja fragmentacije, jer šta ako se peder seti da je i obespravljeni radnik

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Tahnički, ovde se misli na trans muškarce, koji su bili žene, verovatno...

 

Probaj How man can menstruate... Ima i objašnjenje (drugačije i gluplje od ovog mog, iz predhodne rečenice)... Jbt, za skoro 50 godina života nisam naleteo ni jednog muškraca koji ima mecu, a sad ispada da ih ima dosta... Garant kriju, mater im...

I trans-žene (ne sve) tvrde da imaju simptome menstruacije tipa grčeve, bolove, pms.. sve osim krvarenja, je l. 

Edited by Patty Lee
Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

Najbolje da je to samo "a thing that some bodies do" :ph34r:

 

Dehumanizacija reproduktivnog ciklusa, materijalne osnove ljudskog života - "it's just a thing". Dočim kako se šminkam i oblačim i gde silikon upumpavam, e to već nije samo stvar nego je odraz najdublje esencije mog bića :rolleyes:

 

1 hour ago, Braća Strugacki said:

meni smeta to što je sukob desnice i levice usmeren na ovakve gluposti, počeću da se bavim zaverama pod stare dane

 

Nema nikakve zavere u teorijama frankfurtske škole o disillusionmentu, o potrebi da se zaokrene socijalistički diskurs, dalje od materijalnih i bliže kulturnim temama. To je vodilo direktno u šesetosmu i dalje u današnje budalaštine.

 

"Zaverenička" je tu samo tvrdnja da im je suicidni kurs zacrtala i finansijski sponzorisala upravo američka država. S tim što ni tu nema mnogo zavere: 

https://thephilosophicalsalon.com/the-cia-the-frankfurt-schools-anti-communism/ 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Mislim, ja pizdim jer je glupo, uči decu stvarima koje nisu tačne i generalno zaglupljuju narod, ali da li vam smeta ovo iz ženskog ugla?

Moram da razmislim o tome.

Na prvu loptu bih rekla da mi smeta na isti način kao i tebi - jer je reč o bezobraznom i bezobzirnom ispiranju mozga.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Braća Strugacki said:

meni smeta to što je sukob desnice i levice usmeren na ovakve gluposti, počeću da se bavim zaverama pod stare dane

To se zove ideologyfluid i upravo si pokazao da transideologofobičan!

Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

I trans-žene (ne sve) tvrde da imaju simptome menstruacije tipa grčeve, bolove, pms.. sve osim krvarenja, je l. 

 

I ja imam krila i mogu sa njima sve. Osim da letim, je l. :rolleyes:

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

a mushkarci koji su postali zene izgiboshe da ne samo da imaju menstruaciju, ajde ok, probaj drugarice, nego i da mi objasne kako je to imati menstruaciju, mislim razumem te sestro jebemumater skini mi se znam sve to tome.


Samo potvrdjuje da je mensplejning genetski determinisan, mosh rokati hormona koliko ‘oces to se ne da zatuci :fantom:

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 4
Link to comment

i josh neshto. upravo sam danas u   prisustvu (tudjeg) psihologa osvestila sebi da:

 

ja ne samo da imam pravo da mi smeta, nego imam pravo i da to kazem, shto mi teshko :D

 

i ovo i sve drugo. umesto da se svet transformishe lka vecoj slobodi zivota, ide se na mincanje josh sitnije podele i obavezno klasifilkaciju sa definisanjem shto veceg skupa neprijatelja, ali ko to primeti i kaze, on je gori od neprijatelja. e ja cu to da budem, jer neko mora i taj lebac da mesi :D

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...