Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

E, i samo da dodam da sam bio avangarda u svom kraju... :blush:  jer, samo par godina kasnije ispred mog ulaza počele su da ordiniraju Šemsa, Greta, Likana, Vjeran & co.  I znali smo se, naravno, ćao-ćao, obožavao sam svoj kraj jer je bio jedinstven, i svi su se nešto snebivali kad bi došli kod mene, kao "kakva je ono riba ispred??! Kolke noge!??" a ja - hehehe, eto, moj kraj, moj ponos :s_d:

 

Ima tu priča i priča, al ajd sad da ne davim...  Zna još jedan popularni forumaš o čemu pričam, on je iz pristojnity kraja poviše mene :wicked: al verujem da poznaje materiju :fantom:

 

Link to comment
2 minutes ago, Max Morlock said:

 

Oni upali obrazi na gornjoj slici su takav turn off :thumbdown:

 

Ne bih da dižem uzbunu ali procedura da ti se to napravi, ti hollow cheeks, uvučeni/usukani obrazi kao da nisi imao pristup hrani mesec dana, ti je sada hit. :mellow:

IMG_0714.thumb.jpeg.a7ac9ed80832afcd8ff97c48178e7f27.jpeg

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

Ne bih da dižem uzbunu ali procedura da ti se to napravi, ti hollow cheeks, uvučeni/usukani obrazi kao da nisi imao pristup hrani mesec dana, ti je sada hit. :mellow:

IMG_0714.thumb.jpeg.a7ac9ed80832afcd8ff97c48178e7f27.jpeg

 

Užas :isuse:

 

Nemam neke jagodice, ajde da mi usučete obraze da izgleda kao da imam.

 

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, radisa said:

Gde god se pomine neka nastranost,

Zašto nastranost, mislim da je baš super što imamo trandžu Maksa od 2 metra +

 

Nećemo svi valjda biti strejt, valjda nismo heteronormativni forum 

Link to comment

jbg, mijenjaju se standardi ljepote, šta sad, 99% ovih što su danas ribetine bi bile bačene sa litice prije 100 godina kao neuhranjene. Baš smo konzervativan forum :fantom:

  • Wub 3
Link to comment

apsolutno, ne kontam ovo "joj vidi, bolje sve pratilje od ove prve", neko glasao za ovo, neko za nešto drugo, šta sad. 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
32 minutes ago, James Marshall said:

apsolutno, ne kontam ovo "joj vidi, bolje sve pratilje od ove prve", neko glasao za ovo, neko za nešto drugo, šta sad. 

 

Jao šta se sve ovde piše, dokle taj Trampizam na ovom forumu, moderacija duradi nešto povodom desnih skretanja!

 

 

Link to comment

Joj, idi mačuj se sa voukštinom negdje drugdje, promašio si fudbal neopisivo. Toliko si opsjednut tim aktuelnim sranjima da ti mute mogućnost da diskutuješ u bilo kom širem okviru od ovih tviter sranja.

  • +1 3
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...