Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

11 minutes ago, Filozof manijak said:

ispravite me ako grešim, ali zar nije bilo neko pravilo da na ovim bjuti kontestima ne bi smelo da učestvuju osobe koje su imale korektivne/plastične operacije? 

Samo je zabranjeno za udate i one koje imaju decu :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, Sandradjer said:

Sta li izbacuje google 'kurati misko" :D

 

35750_misko01-public-pedja-milosavljevic

 

:huh:

 

 

35 minutes ago, Svemir Zeka said:

Kurati miško super izgleda na drugim slikama, guglajte

 

40983-7789744-yjtj-updates.jpg

 

 

:ph34r:
 

Spoiler


Freddie.jpg


 

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Meni ova Misica ima slicno lice kao ona koja je reklamirala Najke i tampone. Njima se nesto desi na licu i sa..usnama, istanje se, rastegle se? Ili je stvar u obrazima, ne mogu da lociram sta tacno, a to je sve verovatno usled tih terapija? Obe mi iskreno pomalo jezivo izgledaju, sto bi moji rekli "rahiticno" - u fazonu dajte im hleba.

 

Prosto mi nije lepa, ali sto kaze moj muz, nekad kad gleda slike tih misica, i sam pomisli "gde su ih nasli".

Trans- (jel sad ona transzena ili transmuskarac?) su lepsi sa Bliskog i Dalekog istoka. Sad koliko je do nekih prirodnih crta, ili radi vise neka hirurgija, ne razumem se u materiju uopste.

  • +1 1
Link to comment

Odabrali su sliku gde izgleda kao neki trol, ovde ne izgleda ni blizu tako loše, zapravo izgleda super:


Definitivno da smanji smejanje i pokazivanje zuba i biće super.

 

Sad, koliko ja znam miss mora da bude neudata (da se nikad nije udavala) i nema decu. I ima valjda ograničenje u pogledu godina, nisam bila sigurna za operacije, ali nigde ne pominju to:

Looking at previous years you see that we don't go for one specific type, but a girl with that little bit extra. :naughty: Someone who works hard, is enthusiastic, intelligent, sweet, very authentic and not camera shy. We choose from the many entries 100 young women with a healthy lifestyle and a well-groomed and representative appearance. The minimum age for registrations is 18 and the maximum age is 27 to participate in Miss Universe. She must be in possession of a Dutch passport because of the international requirements of the Miss Universe Organization. Miss Nederland also speaks good English and has an affinity with social media; she likes to dedicate herself to someone else and has a strong message that she wants to propagate and share with the whole Universe.


Izbori za mis su zlo i naopako kako god okreneš.

Unrelated, ali holandski je odvratan jezik. 

 

Kad je ova dole persona Brajan, pobedila prošle godine na lokalnom izboru za mis u Nju Hempširu, i još pokupila neku stipendiju, e to je bio legit escandalo:

IMG_0710.jpeg.4ef5dff12158a7fd267b2ce35627775e.jpeg
 

@I*m with the pilots Rade facial feminization surgery, pa vrv zato. 

Edited by Patty Lee
  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, Patty Lee said:

Odabrali su sliku gde izgleda kao neki trol, ovde ne izgleda ni blizu tako loše, zapravo izgleda super:

 

Izgleda super _tebi_ jer se muški i ženski ukusi razlikuju :lolol:  Ne, po meni ima suviše grube crte lica ne bi bio/la moj tip ni da je žensko. 

Zezam se, ali da na mene stave sve to što su mu/joj stavili na snimku, i ja bih bio Miss, možda ne baš Holandije, ali neke Rumunije, Bugarske sigurno... :vikleri: doduše u kategoriji Shooting Guard / Small Forward :s_w:

 

52 minutes ago, Patty Lee said:

Rade facial feminization surgery, pa vrv zato. 

 

Ajd što je sâm izbor za mis (a i mistera) uvek vrhunski krindž tek ovakvim pristupom "idi pod nož, pa se prijavi na izbor" trigeruju razne psihopate (oba pola) koji neće žaliti noža i para da ispune svoje bolesne ambicije...  ako već to prave, valjda je u redu da se, jbg, bira faca/telo bez upliva hirurgije..? ali dobro, to sam samo ja...a i onako to ne pratim baš.

 

  • +1 1
Link to comment


A pa znam ja da ovde ima izuzetno istančanih ukusa, sećam se i dan danas besmrtne izjave da Skarlet Johanson izgleda kao prosečna kasirka u Maxiju. :lolol: 

 

12 minutes ago, Max Morlock said:

 

da na mene stave sve to što su mu/joj stavili na snimku, i ja bih bio Miss, možda ne baš Holandije, ali neke Rumunije, Bugarske sigurno... :vikleri:

 

Pa vidi se na snimku i bez sminke, nemoj sad zezati. Hirurg je ovde odradio vrhunski posao, vrv naplaćuje u zlatnim polugama. Sad, druga je stvar što pride ima i lavabo zube 3x veće nego što bi trebalo, pa nema fotogeničan osmeh. Telo isto uvek može da se “popravi”, ovde dodaš masti ovde oduzmeš, ne znam doduše šta će s šakama (možda joj ne smeta ko zna):

IMG_0712.thumb.jpeg.0e9edc772f8b058984c962571e5ba74a.jpeg

 

Ali faca je skroz kjut:

IMG_0711.jpeg.d0b82d78e51a8b14e2ce6e56c956a64f.jpeg

 

23 minutes ago, Max Morlock said:

 

Ajd što je sâm izbor za mis (a i mistera) uvek vrhunski krindž…

 

 

Izbori za miss su kao zoološki vrtovi, idealno bi bilo da ih nema uopšte.

 

  • +1 8
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

nemoj sad zezati. Hirurg je ovde odradio vrhunski posao,

 

Ne zezam, imam lepše prste i srazmernije šake... zato što sam viši.  Za pola tih para bio bih bolja riba. (**)

Jedino noga br. 47,5, jbg... al kažem, ima ko voli višLJe, ko ima foot fetish, ima na izvoz :tongue:

 

Oni upali obrazi na gornjoj slici su takav turn off :thumbdown:

 

Druga slika je bolja.

 

(**) Uostalom, imam sliku s maskenbala gde sam bio riba i otišao tako skockan sve u suknji do škole i usput hrabro odbio par lukrativnih ponuda (imao sam 14 godina!)...

 

 

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...