Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

44 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ahaha kako bi bilo dobro da instalira 1 Jareda Kushnera na tu vitalnu poziciju, mogu već da zamislim kako kreću fatve :D Saudijci su mu već investitori a JK je sa njima uvek bio dobar, tako da...

Video si sliku njih dvojice na finalu svetskog kupa ?

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Lezilebovich said:

Video si sliku njih dvojice na finalu svetskog kupa ?

Verovatno je pao neki dil sa Arapima juče…

Edited by mraki
Link to comment

Urucena mu je zahvalnica sto im je dao priliku da investiraju u njegove poslovne poduhvate. U zahvalnici je bila i Kasogijeva slika.

Edited by Venom
Link to comment
On 16.12.2022. at 20:23, mraki said:

Preteruješ. Forum je, diskutujemo.

Rekoh već, i da nisam čuo za Maska ranije, ovo od preuzimanja Tvitera je sasvim dovoljno da dovodim i pitanje njegove ljudske i menadžerske kvalitete.

 

Tesla je bila dobrano precenjena i akcije su rasle na hajpu i lažnim obećanjima. 

Naravno, ima tu i drugih faktora, kriza, ostali proizvodjači automobila koji su konačno ozbiljnije ušli u EV segment, ali naravno da i Maskovo blamiranje utiče.

Sve ovo solidno baca sumnju u njegovu sposobnost.

Ako ništa drugo, postavlja se pitanje kada se uopšte bavi Teslom.

Hej, naravno da je OK da pišete šta god želite. Ja samo teatralno izražavam neslaganje sa delom vaših stavova. Smanjiću malo gas u sledećem javljanju.

Link to comment

Šteta što Elon Mask nije rođen u USA pa nema prava da se kandiduje za predsednika Amerike. 

Sudeći po popularnosti sigurno bi pobedio na izborima. A njegovo predsednikovanje bi bilo spektakl, u to ne sumnjam. 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, mraki said:

:lolol:

 

 

najbogatiji covek na svetu ima meltdown i mi to mozmeo da pratimo uzivo, aj lav it. 

 

ali ona pateticna tetka lex fridmen koji se nudi da prezume i spase tviter :laugh: cela ta ekipa oko dzoa rogana je uzasna. 

Edited by Кристофер Лумумбо
  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Kamo sreće da je to dokazao.

 

Twitter Elon je isti prodavac magle koji je bio i ranije, jedina je razlika što se sad zamerio onom delu javnosti koji je prethodno svršavao od svakog pomena njegovih inovativnih inovacija na planu pravljenja para ni iz čega spasavanja sveta. 

 

Dakle sumnjam da će javnost izvući pouku, zaključiti da ne može da ih spase genijalni™ naučnik™ dvadeset godina u budućnosti, nego mora neko nešto kolektivno d'uradi sad i odmah. 

 

Umesto toga, zaključiče da su fulali sa ovim jednim (realno se iskvario, upropastili ga desničari, šta ćeš) ali prvom prilikom će prileteti sledećem besramno lažljivom tehnokrati.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ali ona pateticna tetka lex fridmen koji se nudi da prezume i spase tviter :laugh: cela ta ekipa oko dzoa rogana je uzasna. 

Voleo bih da vidim Lexa i koliko bi mu trebalo da konacno popizdi

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Kamo sreće da je to dokazao.

 

Twitter Elon je isti prodavac magle koji je bio i ranije, jedina je razlika što se sad zamerio onom delu javnosti koji je prethodno svršavao od svakog pomena njegovih inovativnih inovacija na planu pravljenja para ni iz čega spasavanja sveta. 

Kontam da mnogi ranije nisu tako pomno pratili lik i delo, niti je on bio izložen kao što je sada, svojevoljno. Dobar tim savetnika, što očekuješ da najbogatiji čovek na svetu ima lako je mogao sprečiti svu ovu štetu, dok on i dalje radi sve što radi.

Na stranu čak i on lično, ali meni je eto zaista fascinantno da biznis može tako funkcionisati na tom nivou.

I pored svega što znam, subvencija i raznih drugih faktora koji su su uticali na to da on dodje do toga gde je danas, i dalje mi je jebeno neverovatno kako je to uspeo sa ovakvim majndestom.

 

@Кристофер Лумумбо Ne znam da li pratiš sve vreme, ali meltdaun traje i traje. Rekao bih da mu je to prirodno stanje.

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...