Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

Pitanje je u kolikoj meri Maskovo blamiranje sa Tviterom utiče na cenu akcija Tesle. Ima tu i drugih problema.

 

Inače je dirljiva vaša briga za kompaniju koju prezirete, a briga za finansije investitora iz borda je još dirljivija. Investitori da reaguju, na ulicu sa prevarantom! Tim istim investitorima je Mask doneo bukvalno nezamislivu dobit usput generišući gomile skandala. Znaju oni vrlo dobro sa kim imaju posla i ne bih se brinuo za njihovo zdravlje. Mislim, već smo naučili ovde da je Tesla prevara koja opstaje samo zahvaljujući hajpu i lažima koje generiše Mask, tako da nema nikakvog smisla da ga smene. Bez njega neće ni hajp imati. Eto i to sam vam rešio.

 

Ne brinem se uopste ni za Muska, ni Twitter, ni Teslu. Brinem se za to da je ocigledno zlonamerna osoba preuzela ekstremnu uticajnu online platformu, koju sad koristi za svoje cefove, a koji ukljucuju slizavanje s nacistima. Peter Thiel je izgmizao iz iste rupe i ne krije da je protiv demokratije i nema veze sto njih dvojica nisu u dobrim odnosima. To je sve deo ekipe koja otvoreno prezire sve obicne ljude i to ukljucuje ne samo mene, nego i tebe. Tebi eventualno mogu da daju ulogu kao onim likovima sto pomazu Immortan Joeu da otvori slavinu, ali to ti je to.

  • +1 6
Link to comment
49 minutes ago, Venom said:

 

Ne brinem se uopste ni za Muska, ni Twitter, ni Teslu. Brinem se za to da je ocigledno zlonamerna osoba preuzela ekstremnu uticajnu online platformu, koju sad koristi za svoje cefove, a koji ukljucuju slizavanje s nacistima. Peter Thiel je izgmizao iz iste rupe i ne krije da je protiv demokratije i nema veze sto njih dvojica nisu u dobrim odnosima. To je sve deo ekipe koja otvoreno prezire sve obicne ljude i to ukljucuje ne samo mene, nego i tebe. Tebi eventualno mogu da daju ulogu kao onim likovima sto pomazu Immortan Joeu da otvori slavinu, ali to ti je to.

 

Apsolutno!

 

No, da otvoreno relativizujem (Winnie mod on), ekipa koja prezire obicne ljude je i na drugoj strani barikade, ono sto Piketty naziva brahmin left, i ono na cemu je gomila umetnosti nastala, elitizam obrazovane istocne (i nesto manje zapadne) obale, nekada Rokfeler, danas Hilari.

 

Pogledaj samo kako je taj isti NYT tretirao SBFa, jadnicak mali.

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ne secam se da sam ikad branio Hillary. Ali mislim da ima razlike, a to je da je Hillary jalova baba elitista. Njen elitizam se svodi na to da okrece ocima i da te zali, ovaj drugi elitizam se svodi na to da ne treba da postojis, ako smetas.

  • +1 3
Link to comment

Dobar deo ljudi koje pratim na ptici ode na Mastodon (pa i ja kudi i mali mujo, tj trenutno sam na obe strane i cekam rasplet). Cisto me zanima je l' samo moj bubble, ili se desilo i drugima?

Edited by Fins fleet
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

 

Potpuno je žena u pravu, još samo kad bi mogla da nađe nekog zaposlenog u Tviteru koji ne referiše Hari Potera kao da je Kuran časni...

 

"One former senior employee told me that the culture shift when Musk took over at Tesla was like when Voldemort's Death Eaters took over the halls of Hogwarts." :isuse:

 

 

  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...