Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

3 minutes ago, JozoMujica said:

 

Kakvog tačno uticaja na prosečnog forumaša?

 

Ne znam šta je prosečan forumaš, ali uticaj Pitersona i Tejta je globalan, kako god definisao prosečnog forumaša.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

 

Kakvog tačno uticaja na prosečnog forumaša?

Šta je tebi prosečni forumaš?

 

Mogu da govorim u svoje ime kao nekoga ko radi 22 godine u IT industriji (a ima nas, jel) da ovo svakako pravi i te kakve odjeke na različite načine. Ne kažem da su nužno negativni, možda je i otrežnjenje koje je potrebno, ali uticaj postoji.

 

A globalno gledano, promena uređivačke politike jednog od najvećih sredstava informisanja na internetu utiče na mnogo toga.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

Šta je tebi prosečni forumaš?

 

Ja.

 

Quote

Mogu da govorim u svoje ime kao nekoga ko radi 22 godine u IT industriji (a ima nas, jel) da ovo svakako pravi i te kakve odjeke na različite načine. Ne kažem da su nužno negativni, možda je i otrežnjenje koje je potrebno, ali uticaj postoji.

 

A globalno gledano, promena uređivačke politike jednog od najvećih sredstava informisanja na internetu utiče na mnogo toga.

 

Radim 25 godina u IT industriji na ovaj ili onaj način, poslednjih godina sam programer preduzetnik i nikad nijedna društvena mreža nije imala nikakvog uticaja na moj posao, osim ako sam zevajući tamo izgubio vreme koje sam mogao pametnije da utrošim.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, JozoMujica said:

 

Ja.

 

 

Radim 25 godina u IT industriji na ovaj ili onaj način, poslednjih godina sam programer preduzetnik i nikad nijedna društvena mreža nije imala nikakvog uticaja na moj posao, osim ako sam zevajući tamo izgubio vreme koje sam mogao pametnije da utrošim.

Sigurno ti zbog opšteg stanja u industriji nije skočila satnica poslednjih godina?

 

Pošto SVIM mojim prijateljima programerima preduzetnicima i te kako jeste.

 

Hajde da ne jedemo govna. 

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sta bi se desilo da recimo od sutra vise nema tvitera? Koje bi sve bile globalne posledice?

To ne bi bio problem...

 

Problem je da od sutra ima, ali bez ikakve kontrole gde ce razni far right i conspiracy theory likovi da truju ljude kao mainstream...

 

I nece se posledice toga videti odmah sutra, vec za 5-10-15 godina... A tad ce biti kasno...

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
27 minutes ago, Sammael said:

Sigurno ti zbog opšteg stanja u industriji nije skočila satnica poslednjih godina?

 

Pošto SVIM mojim prijateljima programerima preduzetnicima i te kako jeste.

 

Hajde da ne jedemo govna. 

 

Ne bih ulazio u to šta ko jede, svakom svoje.

Ne naplaćujem po satnici već po tome koliko procenim da mogu da tražim za gotov projekat a da ne zajebem ni sebe ni klijenta. Nekad me je satnica 10evra, nekad 50, zavisi od klijenta, projekta, procene, ličnog odnosa, mnogo faktora.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...