Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

19 minutes ago, Peter Fan said:

Pa ima kineskih celika i celika. Nije on ocarinjen sto je bio los, vec je to bilo u sklopu druge ili trece transe Trampovih carina na kinesku robu, koje su se zaustavile na 25%, i ukljucivale celik izmedju ostalog. Onaj ko je rhtio kupiti dobar  grain-oriented steel  npr, mogao je to i iz Kine kupiti, ali onda nebi platio manje nego sto je onaj iz J. Koreje ili Rusije (koji ubr. jos uvijek nije pod americkim ili kanadskim sankcijama).

 

 

 

Pa da, ali pricam(o) da fali klasne solidarnosti, a prije svega je fali iz techa i ostalih dobro placenih zanimanja.

 

Ovo je djelicmo tacno. Ovdje para za obrazovanje ima i previse, ali nije A) pravednorasporedjeno i B) nije efikasno utroseno. No, to je neka druga prica i mrzi me sad da elaboriram™.


Svedski i slovacki za onu svrhu najbolji.

 

Solidarnosti fali svuda gde se nesto ne moze osetiti na svojoj kozi i organizmu do mere da glava moze da strada (hint vasi zadnji izbori)

 

Na A sam mislila, a mislim da je i kulturoloski antiintelektualizam jak.

Edited by Moonwalker
Link to comment
Just now, Peter Fan said:

Upravo.

 

A kad vec dijelim primjere iz prve ruke, samo jos za dnevnik da kazem da sam imao prilike pohoditi i Homestead, PA gdje su Pinkertonvci pucali na radnike Carnegie zeljezare.

 

Homestead i Munhall, PA su bas otuzno izgledali kad sam tamo bio - gradovi duhovi. Doduse nije ni pomoglo to sto je bio februar, koji je sam po sebi depresivan.

To su price za sebe, vredne spomena, bas kao i poslovicni zapadnobalkanski Butte, Montana...

 

A opet, po nekom od onovremenih kraljeva celika se probudila savest :D, sta li, pa je posto je zavrsio pos'o sa Pinkertonima i ostalim mitraljezima, dobacio po neku kocku i sirotinji...

UBSvetozar-Markovic.jpg

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, radisa said:

 

Ovo je nivo vođenja pečenjare u Donjim Prćilovcima, a ne firme od 45 milijardi USD...

Bukvalno da je Grčić preuzeo kompaniju, mislim da ne bi ovoliko glupih poteza povukao za ovako kratko vreme…

  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, dragance said:

Ah, evo ga. Amerika i Engleska biće zemlja proleterska :isuse:

 

Ne bih te dalje zadržavao.

 

Ovo je veoma bezobrazan post.

 

Apsolutno nisam nigde rekao to što mi ti podmećeš, sram te bilo.

  • +1 5
Link to comment

Iskreno nije mi jasno, ljudi godinama ovde pišu da su društveni mediji jedno zlo™, a sad odjednom naricanje nad zlehudom sudbom Tvitera i što neki content menadžeri iz Silikonske doline neće dobiti 16. platu i stejk od govedine iz Kobea već samo običan domaći :mellow:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

Iskreno nije mi jasno, ljudi godinama ovde pišu da su društveni mediji jedno zlo™, a sad odjednom naricanje nad zlehudom sudbom Tvitera i što neki content menadžeri iz Silikonske doline neće dobiti 16. platu i stejk od govedine iz Kobea već samo običan domaći :mellow:

 

Ko nariče nad zledhudom sudbinom Tvitera? 

 

Ja koliko vidim, ljudi se mahom sprdaju sa ovim nabeđenim hohštaplerom koji se zaleteo u acquisition od 40+ milijardi, pa se popišmanio, pa ga sud naterao da follow through, pa se sad koprca nemajući pojma šta i kako dalje, a na kraju će da proglasi pobedu trijumfalno stojeći na zgarištu sopstvene kompanije.

 

A neki ga i brane, doduše.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

...a na kraju će da proglasi pobedu trijumfalno stojeći na zgarištu sopstvene kompanije.

Nema veze, odvesce nas na Mars, malo li je...:fantom:

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ko nariče nad zledhudom sudbinom Tvitera?

 

 

Šta znam, malo malo pa neko deluje zabrinut koliko je ljudi ostalo i jeste to pravi ili nisu pravi i kako će sad da se snađu, kakav im je bio work-life balance, jel imaju topli obrok itd itd

Link to comment
1 hour ago, Braća Strugacki said:

 

Ovo je veoma bezobrazan post.

 

Apsolutno nisam nigde rekao to što mi ti podmećeš, sram te bilo.

Pa pisao si o klasama i klasnoj borbi. Šta drugo to može da znači?

Link to comment
8 hours ago, garmonbozia said:

Klovn i prevarant na koga se lože samo inceli i najretardiraniji desničari.

 

 

Nije jedini.

 

:)

 

Pricati o desnici kada u isto vreme radi FTX skandal je bezveze.

Lozenje na svemocne individualce je zajednicko desnicarima i progresivicima u SAD.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...