Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Pa sjajno :D 

 

“Elon knows it’s true. All the kids know about it. My daughter has three or four emerald pendants.” Adding “Elon saw them (the emeralds) at our house. He knew I was selling them.”

 

He went on to explain how he got his family into the emerald business when flying from South Africa to the UK to sell a plane. He told the US Sun he landed ‘at an airstrip near Zambia’s northern borders with Tanzania’ and discovered locals dug out emeralds for an Italian businessman. Errol Musk says he went into business with that person and locals would dig up emeralds for $2 a load.

 

As for Elon Musk’s contention that an emerald mine never existed, Errol Musk believes that’s a matter of semantics.

 

“What Elon is saying is that there was no formal mine. It was a rock formation protruding from the ground in the middle of nowhere." :lolol:

 

  • Haha 3
Link to comment

Ovo sa plaćenim i verifikovanim nalozima postaje sve bolje.

Pošto ih algoritam favorizuje i daje im bolju vidljivost samo jer su platili, korisnici počeli organizovano i masovno da ih blokiraju. :lolol:
#BlockTheBlue 

Edited by mraki
Link to comment

Elmo nastavlja da igra 4d šah: stavljen blue checkmark svim poznatim ličnostima otkako su ljudi počeli da blokiraju ove što su platili Twitter blue.

 

Uključujući i pokojnike

 

 

 

Link to comment

Glup potez. Ja bi na njegovom mestu samo uveo "super blue" bedž koji jeste neeeešto skuplji ali kad ga imaš si neblokljiv i ljudi će morati da vide tvoje postove.

Link to comment

Da ima smisla za marketing sada bi napravio anti-Musk red bedž za 2$ i zaradio pare jer bi retardoidi kupovali u gomilama. No, rekoh već, zajebao sam se kad sam mislio da mu je osećaj za biznis jači od sujete. 

  • +1 3
Link to comment

Neverovatno zaista, pretplata i legacy verifikovani nalogi nikako ne bi smeli biti isto.

Ne mogu da se udubim šta se dešava, vidim i Čarli Śin se zahvaljuje, deluje da ga podjebava. Elon odgovara, a piše da je plaćen čekmark. :lolol:

 

Edited by mraki
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

Ne znam de bi s ovim a mnogo mi smešno :lolol:

779A2C10-A62B-4ED8-8A17-D0D941843E9C.thumb.jpeg.680af312194b270208e7032d60287ddd.jpeg

 

Serija da bude. I da se zove E(s)merald(a). Razumete? Ima referencu na rudnike na kojima se njegova porodica obogatila, a istovremeno je jasno da je sapunica od serije i osobe u pitanju... Sam ću da se raziđem :blush:

  • +1 6
Link to comment

Mnogo volim tu američku želju da su self-made. Fino je to Muskara skontao kod njih i probao da fura sve ove godine, samo ga jebu ti rudnici. Svi zajedno ti pedigrirani da se sagnu 1 Eminemu i onom white trash trailer housu iz koga je došao i svoj deci/siblinzima koje je uzeo u castody. 

  • +1 4
Link to comment

Štaznam, oni su jednog koji upadljivo nije bio self-made nego tatin naslednik izglasali da im bude poglavica onomad... Možda bi, da je kojim slučajem self-made, uzeo i drugi mandat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...