Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Twitter je pre par godina, dakle pre Maska, čak i zvanično kategorisan kao medij (ne mogu da nađem izvor za to sada). 

Na Twitter i dalje idem da bih saznao najnovije informacije, bilo sa zvaničnih ili nezvaničnih kanala. Za mene je medij.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, black mirror said:

@dragance ne razumem sta ti je smesno

 

jebes snaju dok ti brat umire od kancera, pa je ozenis posle smrti brata pa je posle kratkog vremena odbacis kao korisceni kondom jer si u vezi sa nekom prostitutkom koja ti radja dete koje ne priznajes jer kosta skupo a ti kojabagi nemas novca za alimentaciju, a sve to potvrdjuje cale koji je btw ni manje ni vise nego potus

 

shitshow²


o kome je tu reč, nekom tvom?

ako nije, što te toliko pogadja? I kakve veze sa tim ima NYT?

Link to comment
15 minutes ago, black mirror said:

@dragance ne razumem sta ti je smesno

 

jebes snaju dok ti brat umire od kancera, pa je ozenis posle smrti brata pa je posle kratkog vremena odbacis kao korisceni kondom jer si u vezi sa nekom prostitutkom koja ti radja dete koje ne priznajes jer kosta skupo a ti kojabagi nemas novca za alimentaciju, a sve to potvrdjuje cale koji je btw ni manje ni vise nego potus

 

shitshow²

I gde je ti krivično delo i kakve veze to ima sa njegovim ocem?

Link to comment

Nebitno da li je tviter po definiciji medij ili ne, ta pretplata je toliko pogrešna… bukvalno kako mali perica zamišlja biznis.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

E pa vidis, bas u tome je i problem - sto tw hoce da bude i baba i devojka.


i sve to za pare.

Ne vidim problem u ovom bolodovanom.

To je sad privatna prćija.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Djuro said:


nije isto - tw je drustvena platforma, nije medij.

 

twitter je pred 2020 elections odradio posao tako što je stopirao članke o hanterovom laptopu

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

twitter je pred 2020 elections odradio posao tako što je stopirao članke o hanterovom laptopu


sta znaci “odradio posao”? Dobio izbore za Bidena? 

nategnuta ti je ta teorija, do pucanja. 😂
 

Broj redovnih usera tw u usa nije veci od 15M. Cak i da su svi oni bili uskracwni za tu informaciju (a nisu, jer se do nje dolazilo pomocu drugih medija), to je beznacajan broj u odnosu na +200M glasova.

a - po meni - ni informacija nije od tolikog znacaja, da bi resavala bilo sta. pogotovo u ocima danasnjih glasaca.

(sto ne znaci da podrzavam njeno uskracivanje)

 

Edited by Djuro
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:


sta znaci “odradio posao”? Dobio izbore za Bidena? 

nategnuta ti je ta teorija, do pucanja. 😂
 

Broj redovnih usera tw u usa nije veci od 15M. Cak i da su svi oni bili uskracwni za tu informaciju (a nisu, jer se do nje dolazilo pomocu drugih medija), to je beznacajan broj u odnosu na +200M glasova.

a - po meni - ni informacija nije od tolikog znacaja, da bi resavala bilo sta. pogotovo u ocima danasnjih glasaca.

(sto ne znaci da podrzavam njeno uskracivanje)

 

 

Pa ne znam ako nije toliko značajna zašto su sprečili njeno objavljivanje? To je onako malo u koliziji. Tviter je sigurno dobar način da se šeruju informacije pogotovo u vreme svih onih restrikcija za Kovid. Da li bi promenilo nešto ne znam, ne znaš ni ti ali je činjenica da nisu dopustili. U svakom slučaju ti kažeš da pričamo o društvenom prostoru što je u koliziji sa tim ponašanjem tada. 

Link to comment

Jebali vas Hunter i MTG, američke teme zvrje prazne a vi tovarite ovaj plemeniti tviter topić tim kvalitetnim sadržajem.

 

9 hours ago, JozoMujica said:

- Mali, rkni mi ikonu dogekoina umesto logoa tvitera

- Ali šefe, gde tačno, kako da je uklopimo, boje baš nisu usklađene...

- Ma samo rkni.

 

DeepinScreenshot_select-area_20230404124

 

Ja otvorim danas i ne kapiram šta se dešava, jal sam ja prolupao jal je Nafo ekipica hakovala Tviter, kad ono enfant terrible od 50 godina.

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...