Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

2 minutes ago, mustang said:

 

Kako na telefonu? 

 

Nikako dok aplikacija sama ne uradi apdejt.  Zašto je bolje pitanje.

 

Just now, Patty Lee said:

Sejm enerdži

giphy.gif.93dfe6941df00f3bbb9d3ff3f25ab52c.gif

 

:lolol:

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
23 minutes ago, Djuro said:

cak ni ja ne nosim svoje bezazlene uredjaje, po random servisima, da mi “vracaju podatke”…

 

A kamoli da sam ja neki frajer, da imam takve mailove, koji ce da mi caleta oteraju u zatvor, da nosim u svom laptopu dokaze o tome da sam umesan u pedofiliju, da sam narkoman i tome sl.

 

nesto ne verujem ni da je on bas toliko glup.

 

on je em glum, em drogiran i verovao je da je nedodirljiv jer ce establishment paziti na njega i bio je donekle u pravu, dosta su se trudili da to ne izadje u javnosti

 

on je pre 2-3 nedelje tuzio onog servisera zbog laptopa i fakticki priznao da je to bio njegov laptop

  • Haha 1
Link to comment

Malo konkurencije, i to za usku nišu korisnika, i odmah cenzura imena konkurencije i njegovom zamenom rečju newsletter i proglašavanje njihovog sajta nebezbednim. So much free speech.

 

 

 

 

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Braća Strugacki said:

mehdi je lepo rastavio taibia, mada to nema uticaj ni na šta, koga danas boli kurac za činjenice

 

Rastavio ga do mojega, našao mu jedan typo (CISA vs. CIS) jednu netačnu definiciju (flagged vs. labeled). Ali hej, John Stewart je rekao da ga je rastavio, znači mora da jeste...

 

Gornje likovanje zbog Taibijevog napuštanja Tvitera je takođe budalaština. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...