Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Tviter je američki NPR i britanski BBC označio kao medije koje "finansira vlast", nakon što je NPR prvo označen kao "medij povezan s državom".

 

 

Ok ovo je do jaja :lolol:

 

 

  • Haha 3
Link to comment
7 hours ago, Lezilebovich said:

Da li je to pogresno ? 

 

Eno ih Britanci ubiše se objašnjavajući kako nije tačno da Beeb finansira država nego pretplatnici :D Država samo uteruje pretplatu na potpuno nezavisan javni servis, razumete; ko ne želi, taj može lepo da ne plati, ali ako posle upadnu inspektori i ustanove da u stanu poseduje televizor, tablet, telefon, itd., kazna je oko 1,000 funti.

 

(Preko devedeset posto domaćinstava je pretplaćeno, naravno.)

 

Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Eno ih Britanci ubiše se objašnjavajući kako nije tačno da Beeb finansira država nego pretplatnici :D Država samo uteruje pretplatu na potpuno nezavisan javni servis, razumete; ko ne želi, taj može lepo da ne plati, ali ako posle upadnu inspektori i ustanove da u stanu poseduje televizor, tablet, telefon, itd., kazna je oko 1,000 funti.

 

(Preko devedeset posto domaćinstava je pretplaćeno, naravno.)

 

 

Imaju editorsku nezavisnost, a pokazali su vise puta da mogu i o sebi (negativne) vesti da prenose. Ja imam izuzece na pretplatu jer ne gledam C4 ili iPlayer kada sam u UK. Samo Netflix, Apple TV i Prime. Sasvim legalno.

Link to comment

kako za nekoliko minuta elon unistava novinarsku karijeru ovog morona

 

 

 

 

btw izgleda da bbc editovao interviju tako da nema ovog dela u snimku koji oni objavili

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
29 minutes ago, black mirror said:

kako za nekoliko minuta elon unistava novinarsku karijeru ovog morona

 

 

 

 

btw izgleda da bbc editovao interviju tako da nema ovog dela u snimku koji oni objavili

 

Da je samo bolje pripremljen dosao, mogao bi mu naci milion primera - ali to je to keyboard novinarstvo.

  • +1 1
Link to comment

Eno ko hoce da zaradi, musk nudi 1 milion u dogecoin ko god dokaze da je bio vlasnik rudnika emeralda 

 

Ajte vi sto ste bili naglasniji da je bio vlasnik :D 

 

 

(10% meni za objavljivanje vesti :lolol:)

Edited by mustang
Link to comment
30 minutes ago, mustang said:

Eno ko hoce da zaradi, musk nudi 1 milion u dogecoin ko god dokaze da je bio vlasnik rudnika emeralda 

 

Ajte vi sto ste bili naglasniji da je bio vlasnik :D 

 

Nudim ja 100 milijardi u weeniecoin ko dokaže da nije, invest now :fantom:

 

Niko i nije tvrdio da je Elon posedovao rudnik nego njegov otac ranih sedamdesetih, dakle tu negde kad se ovaj rodio. Rudnik bio valjda u Zambiji, kod Tanganjike, ništa diskutabilno nema u toj tvrdnji, lako je proveriva.

 

Besramno muljatorstvo mu je inače urođeno, sa obe strane porodice je to povukao.

  • +1 3
Link to comment

Jos nisam dobila parfem. Sta sam bila cenila, maj bese? 

 

On je rekao do kraja januara, u startu sam pomerila za maj....ajd ima jos par nedelja fore :D deliverovace mi ko cyber truck sto je deliverovao do sada :lolol:

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Nudim ja 100 milijardi u weeniecoin ko dokaže da nije, invest now :fantom:

 

Niko i nije tvrdio da je Elon posedovao rudnik nego njegov otac ranih sedamdesetih, dakle tu negde kad se ovaj rodio. Rudnik bio valjda u Zambiji, kod Tanganjike, ništa diskutabilno nema u toj tvrdnji, lako je proveriva.

 

Besramno muljatorstvo mu je inače urođeno, sa obe strane porodice je to povukao.

 

A ne, optuzivao ga je neko ovde da je bio licno vlasnik rudnika. A on sa svojim ocem nije imao bas neki odnos...bese nasilnik

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...