Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

ja bi hteo da iskoristim priliku da se zahvalim bratu Ivanu Toneyu što mi je ispoštovao vizionarski momenat za davanje kapitenske trake. :nobles:

 

možda imam najmanje poena u ligi, ali se svako malo userem nekome u Premeru u planove.

komšiji dumre krava. to mi je moto ove sezone.

ja zadovoljan.

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
On 11. 3. 2023. at 19:48, Dziber said:

odoican bench boost, ubibobi 

Tebi mi je lako da priznam pobedu jer ujedno mogu i sasvim legitimno da te uvredim u samo dve reči...

 

Spoiler

Čestitam Džiberu! :fantom:

 

  • Haha 3
Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

 

E izvini, zaboravio sam šta je bilo, ti u fantaziju nisi kalabaster nego si nešto drugo, fantasy kalabaster je neko sasvim treći? :D 

 

Ne uspevam nikako da ispratim kako se ko zove, jbg.


Kalabaster tim na fantaziju je od forumaša @kralj. Sad sam proverio kad sam popisivao ligu na početku. Jedino ako se tad nisam zeznuo :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Svarog said:

Al me omlati @San Epifanio, ju ju.

Pa dobro, jedno kolo vako, drugo nako,  novo kolo nova sreća nekad manja nekad veća.

 

Iscupa me Mings i tvoje nemanje Sake u timu, ostalo je bilo egal. Srecno u nastavku sezone.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Čestitam unapred svom protivniku na 3 nezaslužena boda. Jebo me "Tinder" topik baš, celo jutro sam tamo i zaboravih izmene da uradim :isuse: :blush:

Link to comment

Cekam dve nedelje i sav ustreptao otvaram protivnicki tim, kad ono hladan tus - benc bust ... koji antiklimaks 

Edited by Lezilebovich
  • Haha 2
Link to comment

Више среће него памети за све нас који немамо Халанда ових неколико кола, имао 47 поена данас да није повређен.

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

109-92 protiv @Midgeta, prava prvenstvena :sleep:

 

Smanjuješ razliku za jedan kad nam oboma uskoče Halandove izmene, ostalo valjda ne bi trebalo da se menja.

 

Naterao si me da pogledam sta se desava na fantasy-ju inace bi zaboravila :D

 

Pa izdominirali smo realno, ti ces zasluzeno da pobedis jer sam ja brljala sa kapitenom i vice kapitenom, tako da cestitke, ceracemo se jos sledece sezone:evil:

  • +1 1
Link to comment

Ja se nekako borim protiv betona, kao West Ham ili EVerton. Tu sam pri dnu, nikako da se odlepim. Morao sam bench boost da iskoristim. 

Link to comment

Много глупих одлука сам направио ове сезоне, али довођење Медисона свакако улази у пантеон глупих одлука. И нећу моћи да га се решим без -4 што је најгоре, јер имам пречих трансфера. А за -4 сам га и довео.

Link to comment

Moćno je krenuo vikend. March asistencija, Dunk gol, Isak gol - sva trojica na klupi.

 

Očekujem da sutra Martinelli(C) zabije autogol i dobije drugi žuti zbog proslave istog.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...