Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

On 5. 3. 2023. at 19:12, ubibobi said:

Uzeo sam Liverpulov trojac za prethodni double GW ali su mi van svih očekivanja proradili baš protiv Koltrejna i njegovih sektaša...pjesma! :whistle:

 

Čestitke Ubi.

 

Spoiler

jedi govna

 

  • Haha 1
Link to comment

Rant mode on

 

Poserem ti se na FPL. March je dao gol u subotu, inicijalno pripisan kao autogol. Juce je PL zvanicno pripisala gol Marchu, ali za FPL je kasno jer “algoritmi”.

Da imaju ofis u Beogradu sad bih išao da lupam izloge.

 

Rant mode off

  • +1 1
Link to comment

+1 ovo je da se izađe na ulice

 

razumeo bih da je završeno kolo i obračunati bodovi, jbg dešava se. ali kolo još traje može da se promeni

 

Link to comment
On 11. 3. 2023. at 19:48, Dziber said:

odoican bench boost, ubibobi 

Hahaha zaboravio sam na fantazi u subotu..možda i bolje, puko bi u svakom slučaju :)

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, levi said:

+1 ovo je da se izađe na ulice

 

razumeo bih da je završeno kolo i obračunati bodovi, jbg dešava se. ali kolo još traje može da se promeni

 

Pritom, igrač kome treba promeniti poene igra i večeras, mogu samo da mu dopišu gol

Link to comment

Da mu dopišu, nego šta nego da mu dopišu :mad: Jeste da ću i bez njegovog gola dobiti u kripl fajtu 47-42 protiv @kalabaster, ali princip!

 

Samo da prijavim reda radi da mi je na klupi ostao Gabriel sa 14 poena. Mings i Dunk su ovog puta odmarali, imaju zajedno 3. 

Link to comment

image.thumb.png.0852c4736e608d2fd4f4eca038f1d5f2.png

 

Od utakmice sa Mančesterom na ovamo: starter (1p), starter (2p), starter (2p), starter (1p), starter (1p), marš na klupu budalo (9p, 6p), starter (1p), marš opet na klupu (14p).

  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Da mu dopišu, nego šta nego da mu dopišu :mad: Jeste da ću i bez njegovog gola dobiti u kripl fajtu 47-42 protiv @kalabaster, ali princip!

 

Samo da prijavim reda radi da mi je na klupi ostao Gabriel sa 14 poena. Mings i Dunk su ovog puta odmarali, imaju zajedno 3. 

opet me prozivas :rant:

 

 

:laugh:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kalabaster said:

opet me prozivas :rant:

 

:laugh:

 

E izvini, zaboravio sam šta je bilo, ti u fantaziju nisi kalabaster nego si nešto drugo, fantasy kalabaster je neko sasvim treći? :D 

 

Ne uspevam nikako da ispratim kako se ko zove, jbg.

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...