Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

Ja koristim browser pa mi se iz nekog razloga fotke uploadovane preko Tapatalka ne vide nego izlazi mali plavi kvadrat sa znakom pitanja.

Link to comment
1 hour ago, Velocipede said:

 

Zar nije bilo da tri idu dalje, a 2 idu u razigravanje?

 

Nakon užasnog starta, na kraju mi je falila samo jedna pobeda za Premer...

Pa ja koliko se sećam, 2 idu direktno. Ne sećam se 100%. Možda se @Tolaa seća bolje? 

Link to comment

3 idu/ispadaju direktno, 2 u baraž. 16. iz Premera protiv 5. iz Broda, 17. protiv 4. 
 

Iz Betona bi isto tako trebalo da idu 3 + 2 u baraž, pošto tih prvih 5 su obično aktivniji od onih na začelju Broda. Mada uvek ima odustanaka pred početak sezone, tako da možda još neko iz Betona upadne naknadno. 

  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment

The person that finished 2nd overall this season owned Solly March in GW27. 

That was the week he scored, got given the goal, then had it taken away only to be given it again later. 

Finished 5 points behind number 1. 

He had March (c) in GW27 😭

Lost FPL with that call

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Čestitke Epifaniju i El Jefeu (btw koji to beše nick na forumu?). Dajte da se uradi neki update večne tabele osvajača h2h i klasika i da se eventualno to pinuje na početak teme, red je da se zna zanavjek.

  • Hvala 1
Link to comment

Ranije se vodila neka evidencija dok se i statističari nisu upokojili tako da verujem da to može da se iznađe.

Za ovih desetak godina koliko sam u Premeru osvajali su:

 

Sokolović

Lezileb

Timmi

Timmi (te sezone 16-ti na svetu! :ziga:)

Kalavera

Sokolović

2019/20 prekinuta i poništena zbog korone, Copy i ja na bod bili 8 kola pre kraja

2020/21 Ubibobi ispravlja nepravdu :wub:

2021/22 Kloppopul

2022/23 San Epifanio

 

Za klasik pojma nemam, znam da sam bio drugi te sezone kada sam osvojio a da je Pastir uzeo klasik, prošle je valjda Klopopul uzeo duplu i sada taj Jefe

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Ja vodim Kloppopool, pa samo da ispravim @ubibobi 19/20 sam osvojio klasik, nije bila prošle sezone dupla kruna, ali je bilo blizu. I ta sezona nije prekinuta zbog korone, nastavili su kad je prosao lockdown u Engleskoj.

Link to comment

Izgleda da sam ispomerao godine, onda je 2018/19 bila prekinuta pa ovo sve ostalo u zadnje 4 sezone ide tako kako sam naveo...a za ove ranije h2h sezone se ograđujem u smislu rasporeda osvajanja ali za osvajače sam prilično siguran.

 

I sećam se da je Malkin brat bratu bio tri puta vicešampion, trebalo je to izdržati :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...