Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

Јбг било је неминовно. Ко је баталио фпл рецимо 2018 и кренуо сад опет да игра вероватно је у фазону шта је ово, ово није више иста игра.

 

Данас постоји маса ликова који ни не гледају текме нити било шта сем те напредне статистике и вала не иде им лоше уопште. Све су то чари модерногфантазијатм.

 

С друге стране има и даље доста људи који ни не знају шта је xG реално.

  • +1 1
Link to comment
On 12.2.2023. at 22:23, Lezilebovich said:

A u cemu je razlika ? Ako donese pobedu svejedno u 24. ili 37. kolu, zar ne ?

 

 

Па бенч буст је логичније да искористиш када ти сви, или што више, играча имају дупло коло. А то ће да се деси после свих ових бланкова, у ком ће тачно колу бити најбоље видећемо. Бустовање где ти клупа доноси 2+5+0+1 нема превише смисла, кад већ може да се наштелује за много бољи резултат.

Сад, ако гледаш из угла х2х лига онда има смисла ово што кажеш ако играш са директним ривалом за пласман, мада ја стварно уопште не обраћам пажњу са ким играм х2х. Пробам дугорочно да захватим што више бодова, а овамо шта испадне, јбг, можда други играју другачије, мени само смета ако мислим и на то.

Вајлд кард свакако не треба да се троши на рандом кола, кад имаш два много захтевнија момента, између 28-ог и 29-ог и негде после 32-ог, до којих једноставно немаш довољно трансфера да држиш темплејт са полусезоне у животу.

  • +1 1
Link to comment
On 12.2.2023. at 22:23, Lezilebovich said:

 

 

 

Дупли, не умем да избришем са телефона :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Изгубићу у х2х од Гарнирунга иако има 8 играча без учинка и у ко зна ком колу изабраног Салибу за вице капитена :dry:

 

Од лоших вести још једва чекам да шутнем Махреза, знам да сам сам крив, али ово нема баш никаквог смисла.

 

Једина ствар која ме радује је што барем нисам ишао у минус за ово коло, могло је и то да се деси.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...