Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2022/23


Recommended Posts

52 minutes ago, San Epifanio said:

Hvala @ubibobi

 

Šteta sto Praslin nije aktivan, pa da nas ubaci na onu njegovu večnu listu osvajaca.

 

 

Ja sam moju tabelu uredno odštampao na A4 formatu, uramio, zastaklio i spremio mu za poklon ali ipak nisam imao srca da mu odnesem :lolol:

Sačekaću kad me nešto bude iznervirao, za to uvek ima i vremena i materijala :sleep:

 

Inače mrka kapa je da će se vratiti, čovek se sada totalno preorijentisao na NBA, tj. isključivo na učinak Nikole Jokića, zaboravio je i na fantazi i na WH kao da nisu ni postojali, opsesija je čudo.

 

 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Random said:

Koja su ono pravila za ispadanje iz Premera u Brod? 18,19 i 20-ti se sele u niži rang?

Sent from my CPH2025 using Tapatalk
 

18, 19, 20- direktno ispadanje a 16 i 17 na osnovu upoređivanja broja klasik poena sa 4 i 5 iz broda

Link to comment

Hvala drugu Azdaji sto je napravio prve transfere posle 2 meseca i aktivora klupu na kojoj sedi Estupinjan, hvala od srca :dry:

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Wilson me popeo sa 55k na 39k, Estupinan vratio na 54k.

 

Vec imam Steelea i kako nisam hteo da dupliram Brightonovu odbranu bio sam u dilemi da li da idem Steele+Martinelli ili Raya+Estupinan, jbg. Bitno da sam duplirao mrtvi Newcastle.

 

Proslo kolo sam se dvoumio da li Fodena ili Mahreza, sad ovo. Martinelli me jebe svake nedelje sa po 1 bodom, a jedini put kada sam ga ostavio na klupi imao je ucinak. Gomilu odluka koje su bile 50/50 u sezoni sam omasio, plus u svakom kolu imam dvocifreni broj bodova na klupi. Da nisam ovako kurate srece bio bih u laganih 10k. Svake sezone se ponovo podsetim zasto toliko mrzim ovu igricu.

Link to comment
1 hour ago, pantelia said:

Hvala drugu Azdaji sto je napravio prve transfere posle 2 meseca i aktivora klupu na kojoj sedi Estupinjan, hvala od srca :dry:

Reko daj da dam sve od sebe zadnja tri kola. Šta ću. :)

Link to comment
39 minutes ago, Dziber said:

Ulayi li zotica, rrr, u 69. na 1-0? :covid19::Jova:

 

100%

 

btw jedi govna zajedno sa estupinanom :vesala2:

Edited by 189-
  • Haha 3
Link to comment
18, 19, 20- direktno ispadanje a 16 i 17 na osnovu uporeÄ'ivanja broja klasik poena sa 4 i 5 iz broda
Uh, znači vrijeme je za onu vrstu kalkulacija kojom se trenutno bave navijači Lica i Lečestera.

Sent from my CPH2025 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...