Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Realno, razigrao se kako je sklonjen Megvajer a dobio priliku i savrseno je iskoristio, vezao 10-ak odlicnih utakmica. Bice da je do glavonje.

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, kipo said:

Realno, razigrao se kako je sklonjen Megvajer a dobio priliku i savrseno je iskoristio, vezao 10-ak odlicnih utakmica. Bice da je do glavonje.

 

Kao što Van Dajk igrače pored sebe čini boljim pa je i Lovren delovao solidno, tako Megvajer one pored sebe čini lošijim. Odstraniti njega, Grinvuda, po svemu sudeći i Entonija, CR je oteran, to je već zdravije tkivo u klubu, kako na terenu, tako i ljudski.

Link to comment

Licno mislim da Grinvuda ne treba vracati u tim, ali kakva bi to napad bio Ras-Kejn-Grinvud da je srece. Za Antonija ne znam sta se desilo, ne pratim zivote selebritija. Ne znam sta je bilo, ne znam da li je ili ce biti kriv, pa jos ne znam ni da li ga treba odstraniti iz tima. Ne znam ni za Grinvuda iskreno ali sva ona krv na slici i potencijalne scene na gostovanjima su previse da bi ga se pomilovalo u klubu.

  • +1 1
Link to comment

Athletic piše kako je u pregovore oko kupovine UTD uključen Naser Al Kalifi iz PSŽ, što dodatno komplikuje sve...

 

joooooj kakvi jebeni smarači....

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Tu je Weghorst, sta misli da sedi na klupi?¿

 

Weghorst će da bude primarni, a Kane više second striker...  :thumbsup:

Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

Weghorst će da bude primarni, a Kane više second striker...  :thumbsup:

Lako vam je kad je imate Megvajera pozadi, mozete napred da se zajebavate kako hocete :rolleyes:

  • Haha 3
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...