Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Pochetino nije na vreme prijavio promenu adrese i jebiga, otkud zna Urugvajac gde je EU a gde se skreće za UK.

 

Zato pazi sad kad vama skinu Caicedoeoa.

 

A što nama? :D

 

Caicedo je javno dobro™, svi ga hoće. Sigurno je uglavio neku klauzulu kao i Gary™ kad je potpisivao novi ugovor. Caicedo je ganjao odlazak u Arsenal, javno govorio da hoće da uzmemo titulu, još je falilo da se sveže lisicama za Trossarda u januaru.

 

Moji prioriteti su:

 

Saliba - novi ugovor,

 

Rice,

 

Caicedo,

 

Gündogan.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

A što nama? :D

 

Čuj što

 

1 hour ago, ArleKino said:

Caicedo je ganjao odlazak u Arsenal

 

Moji prioriteti su: 
Rice
Caicedo

 

Ali da, Gundo bi vam legao kao dupe na nošu. Kao i praktično svakom timu u ligi, osim evidentno Pepovim legijama mraka i užasa, astaghfirulah.

 

Link to comment
3 hours ago, radnik said:

Ko je ovo? 

 

Ko god, dobrodosao:D

 

LOL, egzistencijalni očaj LFC navijača kad su pojačanja veznog reda u pitanju.

 

Ko si ti, dobrodošao, hoćeš kapitensku traku, izvoli, hello, I love you, won't you tell me your name!

 

AMA je u pitanju, naravno. Gde će i šta igrati, boga pitaj. Mene stra' da ga ne isproba kao desetku iza Darwina, dok Salah i Diaz opet lade testise uz aut liniju.

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

In other news, očekivano:

 

Fx2c2duWIAEnBhb?format=jpg&name=900x900

 

الله يوفقك..

Nek mu je sa srecom. Sjajan igrac. Mislim da ce biti pun pogodak za Liverpul.

Link to comment
58 minutes ago, John Coltrane said:

@Weenie Pooh

 

Kolko para ArgeŠkot?

 

Fabrizio kaže "way less than reported £60m fee", navodno mu takva klauzula. 

 

Image


Eno mu ljudi u odgovorima kukaju kako je moguće kad 1 Cucurella košta 60, Darwin 70, Mount 80...

 

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Igrace vam ovo sto je Trent igao u poslednje vrijeme u sredini. Pun pogodak i pozicija i igrac.

 

Jedini problem sa tim je što vraća Trenta na poziciju desnog beka, tj. Floparinu poslednju taktičku inovaciju vraća u fioku.

 

Pre će Alister da istisne Fabinja ili Jonesa iz postave, čini mi se.

 

Zavisi i od ostalih pojačanja valjda; onaj Manu Kone iz Borusije M. se sve glasnije pominje. 

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

@Weenie Pooh

 

Kolko para ArgeŠkot?

 

Njega si nasao da pitas. On prati samo #darwinout hastag sto se tice Liverpool-a :lolol: Manje od 45 miliona funti, po Romanovim recima. Sutra ili prekosutra bi trebalo da bude medicinski ako ga neko drugi u medjuvremenu ne potpise. I ne, nece da vrati Trenta na desni bek. MekAlister, govoreci u zargonu fm-a ima najpunije zelene tacke za DM-M-AMC, sto znaci da moze da igra sva tri. Ili kao zamena Fabinju, ili kao tripli mid blok sa njim i Trentom ili da igra na poziciji namenjenoj rahmetli Kejti a ono sto igra Gundogan - M/AMC, arrives late to the box i gets forward whenever possible. LFC trazi jos jednog midfildera i jednog defanzivca. Ja se nadam Ward-Prousu (zanimljiv podatak za kapitena je da je istrcao isto km koliko i Rice, sa losijim ali ne preterano procentom oduzimanja lopte i svega ostalog. Da bi prekratio mucenje svima koji prate Liverpul kada isti ima prekid najradije bi da ga izvodi neko ko zna a da ostatak utakmice statira, odnosno da igra pored fabinja i ne mrda sa pozicije sestice) i Gvaldiol (ima buy out klauzulu od otprilike 60M funti s tim da RBL intenzivno radi na dovodjenju zaboravljenog Karvalja iz Liverpula. Moglo bi tu da se presece sa nekom otkupnom klauzulom za doticnog i da se doplati jedno 30 miliona. Em mlad, em navijac Liverpula, em Hrvat, em mi i Rb Lajpcig braCki klubovi, em moze da igra tri defanzivne i 2 defanzivno krilne pozicije)

 

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Budem li pitao još nekog bazendziju rećiće da je stigao na free. 

 

Samo prenosim šta piše štampa. Objaviće pa ćemo da vidimo. Ako je za utehu, poslednji info je 38M buy out plus bonusi. Danas medicinski, sutra potpisivanje, prekosutra na put sa repkom. Mada iskreno, Romano nikad nije bio u top tier za premijer ligu. Od kada je pre par godina uopste krenuo da piše o PL klubovima više je išao po logici "kom klubu šta treba, pa hajd da izlistam sve što ima na tržištu".

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...