Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

38 minutes ago, Jeremija said:

 

Polako, pitanje je da li će uopšte i ko kupiti United, dok se to ne reši, neće se ni transferi odvijati. Ne bi me iznenadilo ni da se klub ne proda, Glejzeri verovatno misle da mogu dobiti mnogo  više u budućnosti, što nije isključeno, ali ne bez velikih ulaganja (u pre svega, infrastrukturu), a oni te pare nemaju...

 

Pa kao bi trebalo. Danas gledao Goldbridga koji spekulise ali kao ajde tamo je plus ima kanal pa bi trebalo da zna ili barem da se vise informise od nas. Pominjao je Redklifa kao suludu opciju jer bi ostavio glejzere sa 31% u klubu te da bi pare pozajmio pa bi tek nastao shitshow. Katarcani se sve vise pominju, pa je gore pomenuti nabrajao promene u vrednosti akcija na berzi u proteklih par dana, sto po njemu moze da znaci da stake holderi imaju inside informacije pa se cena pumpa da bi akcije vise vredele tj da bi dobili vise para.

 

Nije sa Glejzerima toliko strasno sto se tice novca za transfere. Svake godine spucate po 150-200 miliona u transfere. Problem je sto klub ima pola milijarde duga, sto Glejzeri uzimaju novce od dividendi (30 miliona godisnje) i sto ih zabole pace za bilo kakvo kapitalno ulaganje.

Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:

 

Pa kao bi trebalo. Danas gledao Goldbridga koji spekulise ali kao ajde tamo je plus ima kanal pa bi trebalo da zna ili barem da se vise informise od nas. Pominjao je Redklifa kao suludu opciju jer bi ostavio glejzere sa 31% u klubu te da bi pare pozajmio pa bi tek nastao shitshow. Katarcani se sve vise pominju, pa je gore pomenuti nabrajao promene u vrednosti akcija na berzi u proteklih par dana, sto po njemu moze da znaci da stake holderi imaju inside informacije pa se cena pumpa da bi akcije vise vredele tj da bi dobili vise para.

 

Nije sa Glejzerima toliko strasno sto se tice novca za transfere. Svake godine spucate po 150-200 miliona u transfere. Problem je sto klub ima pola milijarde duga, sto Glejzeri uzimaju novce od dividendi (30 miliona godisnje) i sto ih zabole pace za bilo kakvo kapitalno ulaganje.

 

Najveći problem su (ipak) ljudi koje su postavili da vode klub, iz godine u godinu pokazuju zavidan nivo nekompetentnosti.

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Ne znam koji kurac, ali eto.

Mislim da bi Haverc eksplodirao u Arsenalu.

 

Kronke sledeće sezone obrće ceo krug.

  • +1 1
Link to comment

Može Kai, posle sporog starta, izgledao je kao jedan od retkih koji zna gde udara u Čelsiju. Igra na svim pozicijama, opasan u vazduhu, prefinjen touch...me likes

  • Haha 1
Link to comment

Samo Lester nema s kim da se igra :(

Moracu da promenim omiljeni tim na sajtu PL

Edited by San Epifanio
Link to comment
12 minutes ago, San Epifanio said:

A Junajted ceka Volvse u poslednjoj utakmici kola :)

Otvaraj topik :)

 

Biće uskoro, ali dok ne bude, malo ćemo još ovdje pisati - barem o transferima i sličnim stvarima. :) 

 

Gledam sad raspored Arsenala. Naizgled, kamilica. Imamo dupli program Chelsea-City i City-Chelsea, ali oba puta je pauza 14 dana između tih utakmica.

 

U pretposljednjem kolu idemo na Old Trafford. Tamo smo triput imali posljednje ligaško gostovanje koliko ja pratim - 2001-02 kad je Wiltord ovjerio duplu krunu, 2008-09 kad je United sa 0-0 osigurao treću uzastopnu titulu ispred Benitezovog Liverpoola i 2014-15 (meč poznat po Jonesovom čišćenju ispred Girouda) kad je Arsenal autogolom Blacketta uzeo bod Van Gaalovom Unitedu i osigurao 3.mjesto.

 

EDIT: E, da: po 739.put igramo sa West Hamom za Boxing Day.

Edited by ArleKino
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...