Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

49 minutes ago, Lancia said:

Mbape?¿

 

Mbappe i Osimhen, sve sa mašnicama, da se spreme za zajedničku prezentaciju.  :thumbsup:

 

Quote

 

Spoiler

Nemaju Glejzeri, a i ne žele da troše pre prodaje, kamo sreće da i Mount-a ne uzmu...

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment
14 minutes ago, Jeremija said:

 

Mbappe i Osimhen, sve sa mašnicama, da se spreme za zajedničku prezentaciju.  :thumbsup:

 

 

 

Ovde pisu da Qatar stoji iza svega, navodno kupuju United i Mbappea a PSG ide niz vodu.

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ovde pisu da Qatar stoji iza svega, navodno kupuju United i Mbappea a PSG ide niz vodu.

 

Polako, pitanje je da li će uopšte i ko kupiti United, dok se to ne reši, neće se ni transferi odvijati. Ne bi me iznenadilo ni da se klub ne proda, Glejzeri verovatno misle da mogu dobiti mnogo  više u budućnosti, što nije isključeno, ali ne bez velikih ulaganja (u pre svega, infrastrukturu), a oni te pare nemaju...

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

 

Barela bi nama legao ko budali šamar, čak za ove pare i bolji od Maunta. 

 

 

 

 

Jeste bolji, ali naši su dosta rigidni, zapucali su za Mount-a, čak sam negde pročitao da planiraju da to bude glavno, ali i jedino pojačane na sredini terena.

 

Ako iko uopšte kupi klub, moj savet bi bio da raspuste sve te stare odbore i direktore, i dovedu svoje ljude, dok se to ne desi, neće biti esencijalnih promena u klubu.

Link to comment
3 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Jeste bolji, ali naši su dosta rigidni, zapucali su za Mount-a, čak sam negde pročitao da planiraju da to bude glavno, ali i jedino pojačane na sredini terena.

 

Ako iko uopšte kupi klub, moj savet bi bio da raspuste sve te stare odbore i direktore, i dovedu svoje ljude, dok se to ne desi, neće biti esencijalnih promena u klubu.

 

Tajming je totalno promašen, osim ako stvarno ne postoji neka shortlista novih vlasnika (kao npr priča za Mbapea) i želja da odrade blickrig kada je dovodjenje pojačanja u pitanju. Nadam se istom i za rasprodaju drvne gradje. 

 

Sve ono o čemu smo zimus pričali se obistinilo  - dve nedelje pred početak prelaznog roka mi i dalje tumaramo u mraku.

Link to comment
27 minutes ago, John Coltrane said:

 

Barela bi nama legao ko budali šamar, čak za ove pare i bolji od Maunta. 

 

 

Sjajan posao Njuke. Ako se desi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...